Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik minecraft verzioban...

Itseper98 kérdése:

Melyik minecraft verzioban voltak bent a malacemberek? (nem a zombi malacemberek! )

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

egyikben sem, csak az alap kinézet/modell volt/van a játékban, de nem rakták be csak simán a pigman-t, egyedül a netheres zombie verziója érhető el.


Esetleg moddal berakhatod, de sima minecraftban nincs.

2018. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 he84 ***** válasza:

Hmm, egyáltalán nincs sima malacember, nem is volt. Pedig jól ismerem a Minecraft múltját. Régen is zombi malacember volt, csak akkor más volt a textúrája. A zöld részei helyett vérvörös volt. Persze ha netán értesz a forráscsomag (resource pack) készítéshez, akkor te magad módosíthatod a szörnyek és állatok textúráját, meg akár blokkok, cuccok textúráját is. Ha ez netán érdekelne, akkor írhatsz nekem priviben. És ha netán érdekel, akkor létezik egy zombi malacos mod az 1.11.2-es Minecraft verzióhoz. Itt megnézheted és letöltheted:

[link]

Én egyszer korábban kipróbáltam, érdekes kis mod némi extrával, látni fogod a linken belül. Ám sajnos nem lehet névcédulával elnevezni (vagyis ebből következően megtartani se), ami nálam hátránynak számít. Végül nem sokkal később töröltem, nem teszteltem le teljesen az említett hátrány miatt. Elvileg néha megjelennek, mint a szörnyek és eltűnnek, ha nem vagy a közelükbe. Azt nem teszteltem, hogy megjelennek, hanem kreatív módban én idéztem meg belőle.

2018. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!