Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok regisztrálni Xbox...

Nem tudok regisztrálni Xbox one X ra de miért?

Figyelt kérdés

szeretnék accountot csinálni, kéri az e-mailt amit csak is Outlook emailt fogad el. beírom elfogadja utána tovább lép hogy mikor születtél és tovább van olyan opció h ha elfelejtem a jelszót akkor emailban kapjam meg vagy telefonszámon. ha emailt írok be akár outlookost azt sem fogadja el mivel visszadob az elejére ha telefonszámot írok be azt sem fogadja el


Miért??


2018. febr. 21. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivan? Regisztralni akarsz?

Akkor miert mesz ra h elfelejtetted a jelszod?

Lepj be szamitogeprol (vagy telefonrol) xbox.com-ra es regisztralj ott..

Aztan toltsd le a konzolodon a profilt amit csinaltal.

Nem Xbox One X-re regisztralsz ,hanem a Microsoftnal regisztralsz egy Xbox Profilt..

Bar nem tudom minek vesznek ilyen draga konzolt olyannak,aki egy regisztraciot sem tud megoldani.

Egyebkent nem csak Outlook-ot fogad el.

Nekem az elso profilom citromailos volt,a mostani Gmailos.

2018. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sikerült. Csak is outlookos email és abból is a .com os így már tovább engedett
2018. febr. 21. 15:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Kaptam játékokat hozzá, de viszont letöltő kódokkal kell letőltsem, ezt hol tudom megoldani?
2018. febr. 21. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol mondom,hogy nem csak outlookos jo.

Vagy Xboxon megkeresed a "Reedem Code"-ot vagy Xbox.com "Kod bevaltasa"

2018. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!