Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megint van Goodgame disco?

Megint van Goodgame disco?

Figyelt kérdés
Ezelőtt sosem jött be (évekkel ezelőtt próbálkoztam utoljára) Nagyon szerettem ezt a játékot, felidéz sok jó emléket. Most bejött az előoldal, de bejelentkezni vagy regisztrálni nem lehet.

2018. febr. 21. 18:08
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. febr. 21. 18:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Ha játszottál, nyilván tudod miről beszélek azalatt, hogy menők vs. más emberek ellentét. Én a "menők" közé tartoztam anno, ami így visszagondolva hulyeseg.. Szóval, régi, tapasztalt játékosként írom:

Picit utánajártam a dolgoknak.

El kell hogy keserítselek, mert nincsen újra. Ez az oldal amit idelinkeltél, a régi goodgame disco egyik bejelentkező, NEM hivatalos oldala. A hivatalosat mindig is a goodgame studios üzemelette, csak ugye több felületről is megnyitható volt a játék. Most keresgettem és sajnos egy árva betű nincs a discoról, illetve magát a játékot sem találtam a hivatalos oldalon, tehát nincsen... Pedig mikor megláttam ezt a kérdést, felcsillant a remény nálam is, de sajnos nincs újra, ez az oldal csak megmaradt, mert anno innen is be lehetett ugye lépni. Belépni azért nem tudsz, mert nincsenek üzemelő szerverek, ráadásul maga a játék is törölve lett 2016 novemberében. Egyébként az csak beta volt, ami annyit takar, hogy tesztelés alatt álló játék volt és ezért gondolom hogy lesz egy végleges verzió is, de az kitudja mikor... Megszűnés után írtam a goodgame studiosnak emailt, hogy lesz-e folytatása, de semmit nem írtak vissza. És ez szomorú, mivel 4-5évet játszottam konkrétan, megvolt a saját, kialakított baráti körünk, és egy rossz, sulis nap után jó volt fölmenni beszélgetni. Még mindig siratom kb, mert rengeteg emlékem van onnan :D Volt blogom is, 30000megtekintés volt rajta kb azthiszem amikor letöröltem..:s Nem sok blog maradt meg, egyedül a Bettié aminek a linkje a pink-disco.blogspot.hu oldal, nézz körül :). Remélem segítettem, ha kérdésed van, nyugodt szívvel írj privátot.

2018. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Sziasztok én is játszottam a játékkal nagyon jó volt törzs játékos voltam rengeteg embert ismertem meg egyébként Dj Molnár volt a nevem! jó volna a régi barátokat fel keresni akiket ott ismertem meg
2021. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
volt még karakterem Darth Vader volt a neve nagyon hiányzik a játék nagyon alakítottunk ott anno ki lett építve minden de hiba volt hogy lekapcsolták
2021. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs, de majd lesz
2021. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es igazad van!
2021. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!