Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO A fiókod véglegesen...

CS:GO A fiókod véglegesen megbízhatatlan alapú. (untrusted) többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval később megjelenik a VAC ban is, de ez még sem egy átlagos VAC. Ha valaki tudja mivel különb és kifejtené annak megköszönném.

#hacker #Vác #CS:GO #mm #untrusted #megbízhatatlanalapúcsgofiók
2018. febr. 21. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
azt jelenti hogy több overwatcher (őrség tag) úgy ítélte meg a látott meccseidet, csaltál. Ez nem vac, mert a vac jelentése valve anti cheat, ami egy automatizált algoritmusokat futtató szoftver, ez viszont valódi, élő játékosok által végzett meccs visszanézés.
2018. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem valamit elnéztél, mert azzal a fiókkal csak DM-en, könnyeden hackeltem.
2018. febr. 21. 23:06
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

"azzal a fiókkal...hackeltem."


Ennyi a válasz, min lepődsz meg?

2018. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyugodj már le csak érdekelt randomxd, ha most itt örülsz a fejednek, hogy hehehaha akkor csak szólok , h 2hónapja van új fiókom xd
2018. febr. 22. 02:20
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, végleg kitiltanak, te patkány.
2018. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%

ha nagyon sokat jelentenek, akkor bizony a könnyed meccseidet is nézik (szerencsére).


Aztán legyél boldog a csalásoddal, ha már egyedül semmire nem mész, az életben nincs csalás kód :)

2018. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Ahhoz tényleg bénának kell lenned, hogyha CS:Go-hoz is hacket kell használnod.
2018. febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Jézus mennyien nem tudják mi az a VAC, OW, untrusted... Szomorú

Na lényeg a lényeg:

Az untrusted bant akkor kapod, ha valószínűleg csalsz (rage hack; nospread-ezés okozza), de a csalásod nem VAC detected. A Valve később reviewolja (elvileg) a ban okát és eldöntik a sorsodat (az esetek 98%-ában VAC banná változik).

A csalás detected lesz, ugyanis a VAC visszafejti a kódot (ez az untrusted ban miatt van).

A normálisabb csalásokban van Anti-Untrusted, ami megvéd ettől a ban típustól.

2018. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Mindegy a hack típusa, aki CS:Gozni is csak hackekkel tud játszani az inkább hanyagolja az FPS műfajt.
2018. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%
#4 A reakciód sokat elárul rólad. Én nem 'örültem a fejemnek', egyszerűen a saját szavaiddal prezentáltam, hogy miért is lettél untrusted. Egyébiránt pont leszarom.
2018. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!