Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem élvezem a videójátékokat....

Nem élvezem a videójátékokat. Hogyan tegyem élvezetessé? (17f)

Figyelt kérdés

Alapvetően competitive játékokat játszom, de nem igazán élvezem őket. Vagy unom vagy felidegesít vagy mindkettő.

Emiatt kevesebbet játszok velük így bénább vagyok bennük ezért még egy ok amiért nem élvezem annyira.

A játékok egyébként Lol, Fortnite, Csgo, Rocket League.

És arra válaszul hogy ha nem élvezed ne játszd:

- A videókat, streameket, esportot szeretem és mindig úgy nézem őket hogy "hú majd ha én játszom én is csinálom ezt" stb, felhypeol meg minden de hát ja...


- A másik, hogy inkább a barátaim miatt játszok, ők élvezik és én is szeretem az "együtt" részt de a játékot kevésbé. Meg mikor nem megyek kicsit kihagyva érzem magam még akkor is ha nem akartam menni.


Lehet csak öregedek ki a videójátékokból, de szeretném élvezni megint mint régebben.

Vannak rá ötletek?



2018. febr. 22. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Vagy túl sokat toltad és kiégtél, ez előfordul, tarts szünetet; ez van. Vagy eleve olyan műtajokat erőltetsz magadra, ami amúgy nem neked való, ez pedig így alapjaiban elbäszott. Gondold újra, megérie magad azért SANYARGATNI egy SZÓRAKOZTATÓnak szánt műtajjal, mert kitaláltad, hogy márpedig te leszel a következő pjúdipáj (belsős infó: nem leszel).
2018. febr. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tipikus tucat játékokat akarod játszani, de valójában nem érdekel, maximum nézed.


Én pl szoktak horror játékos streameket nézni, de játszani nem szeretem. Ez természetes.


Én pl már rég ott hagytam a cs:go-t mert nem érdekel. Próbálj ki más műfajokat, rts, rpg. Ott a witcher sorozat, esetleg egy starcraft 2, most sokan dicsérik a kingdom come: delierevance-t is.


Valószínűleg a baráti társaság miatt akarod ezeket a játékokat erőltetni, de nem mindenkinek való/nem mindenki szereti a competitive játékmódot (én pl rühellem).

2018. febr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem funra veszed az egészet, hanem próbálsz jó teljesítményt nyújtani, így meg tényleg nem tudod élvezni a játékot. Sokan vannak így, hogy mindenáron próbálnak jó teljesítményt elérni.
2018. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Ezrével vannak olyanok, akik nem is élvezik a játékokat, csak úgy érzik, muszáj nekik is játszani, mert mindenki azzal játszik, tehát csak jó lehet. Olvass csak bele itt a kérdésekbe: "nem merek játszani, mert félek, hogy leesik a rangom", "mit csináljak, hogy kijussak bronzból", és ilyenek. Egy pillanatot sem élveznek az egészből, csak félnek, szoronganak és stresszelnek, pedig a játéknak szórakoztatnia kéne.
2018. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!