Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher - honnan szerezzek...

The Witcher - honnan szerezzek farkasfog virágot? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát van az a küldetés hogy a favágonak, yaren boltnak kell hoznom ilyen virágot, a küldetést nyomonkövettem, piros ponttal jelöli hova kell mennem. Emellett elmondta, hogy piros növényről van szó. Meg is találtam az emlitett helyen (meg máshol is), de nem tudom megszerezni, mert nem kattintható. Kérdezgettem a téglagyárosoknál, a druidáknál vettem is egyet, de nem adott semmi uj bejegyzést a küldetéseknél... A másfajuaknál scoitae vagy mik ott van egy nő aki azt kéri mutassam meg, de mikor odaadom neki, azt mondja takarodj, mintha rossz virágot adtam volna neki... Mit tegyek?

#Witcher #farkasfog #milácsik
2018. febr. 24. 03:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A képességek közt az Intelligence (magyarul nem tudom, hogy lett fordítva, gondolom Intelligencia) részt kell fejlesztened, hogy fel tudd szedni a növényeket. Plusz még talán könyvből is tanulhatsz róluk, és akkor is elérhetőek lesznek. (De ez nem 100%, nagyon rég játszottam)
2018. febr. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát lehet, de én már elköltöttem a pontokat a harcstílusokra és azt nem kapsz minden percben... a könyv maradt csak, melyik könyv kéne??
2018. febr. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!