Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem befolyásolják...

Csak szerintem befolyásolják a streamerek azt, hogy mikkel játszanak az emberek a legtöbbet?

Figyelt kérdés
Gondolom nektek is feltűnt már, hogy azok a legnépszerűbb játékok, amit a hazai bagy streamerek is streamelgetnek. Ez miért van?

2018. febr. 24. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom nem vagyok ebbe nagyon benne. Csak Hearthstonet szoktam nézni,de már ott is úgy van hogy amilyen paklival nyomják a híresebbek azzal kezd el a többség is
2018. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Tömegszuggesztió, csordaszellem, "ha ő is játszik vele, csak jó lehet", stb. A PUBG ma sehol sem lenne, ha a streamerek nem kezdik el orrba-szájba nyomatni.
2018. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb streamer eleve felkapott játékot streamel (Nem feltétlen miatta lesz az) hogy a csatornája nézettebb legyen. Az meg hogy befolyásolják, szerintem csak annyiban igaz, hogy vannak olyan emberek akik a streamerek által ismernek és szeretnek meg játékokat. Ez még nem feltétlen jelenti hogy befolyásolja a nézőit, egyszerűen általa ismerték meg a játékot. Persze a fiatalabbak között vannak olyanok akik úgy állnak hozzá hogy ha a kedvencének ez tetszik akkor neki is azt kell csinálnia és sajnos ebből vannak többen. Aztán ebből lesz az hogy kinézik és cikizik egymást ha neki éppen nem tetszik az adott játék.
2018. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy öngerjesztő folyamat picit. Ha egy játék felkapott lesz, akkor sokan fognak vele játszani, ami a streamerek körében is igaz. Másfelől ha sok streamer játszik vele, akkor az a nézőikre is hatással van, ergo többen fognak vele játszani. Jelenleg inkább azt mondanám még, hogy "azért streamelik a hazai streamerek, mert népszerű", és nem "azért népszerű, mert a hazai streamerek ezt streamelik". Viszont amellett nem lehet elmenni, hogy a streamerközösségnek van hatása, méghozzá egyre nagyobb hatása. A sokat nézett, nagy streamerek több emberhez juthatnak el, és nagyobb benyomást tudnak kelteni mint akár egy (online) játékmagazin. Számos fejlesztő kapva kap is az alkalmon, hogy ingyen példányt küldjön a nagyobb streamereknek, ezzel is reklámozva a játékukat.
2018. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert utána sok néző elkezd az adott játékkal játszani. Lásd PUBG. Egy optimalizálatlan bug halmaz, itthon mégis egy csomóan oda vannak érte, mert a VRék is tolják.
2018. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!