Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok PC-s játékokak?

Ajánlanátok PC-s játékokak?

Figyelt kérdés

Ha lehet ne multi legyen, vagyis ne legyen olyan ami nagyon befojásolna a játék során. Pl: A CS:GO nem jó, de mondjuk a Dark Souls igen. Mivel ott is van multi csak semmilyen befojása nincs a játékosra. Lehet story játékon kivűl bármi. Pl: Life is Strange nem jó.

Ja és 30Euro alatt :D

18/F



2018. febr. 25. 14:54
 1/5 he84 ***** válasza:

Például a Minecraft-ot ajánlom. Nem kell előre ítélkezni a grafikája alapján, nem kifejezetten az a lényege. És te alakítod a sztoridat is, ahogy csak akarod. Nincs benne vér, de kaland, szabadság, kevés fantasy van benne. Ám ne tévesszen meg a grafika, a szabadság, az élmény jobb. Lehet benne építgetni, neked kell megszerezni mindazt, amikből építesz ezt-azt, némelyeket meg elő lehet állítani így-úgy és ebből-abból. Stratégiázni is lehet benne, ha úgy szeretnéd attól függően. Meg akár néhány erre vonatkozó mod-ot, vagy egyéb más mod-okat is használhatsz hozzá. Plusz még itt van 3 darab videó a Minecraft lényegéről, érdemes megnézni őket:

https://www.youtube.com/watch?v=Pcm3gIzyBDc

https://www.youtube.com/watch?v=UMpDA3ZYZ6g

https://www.youtube.com/watch?v=5XZbJT8pOaE


A Minecraft-on kívül GTA, Spore és mondjuk Sims 2, Sims 4. Ám a Sims 4-hez az eddigi kiegészítőkkel együtt nem menne jól 4 GB RAM-on, ahhoz már legalább 5-6 kéne, de inkább 8 GB RAM.

2018. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ezekkel már mind játszodtam. :C

Mondjuk a GTA-5-öt 60€-ért meg is vedtem :D

2018. febr. 26. 09:36
 3/5 he84 ***** válasza:
Hmm, miért sajnos? Talán nem szereted egyiket se eléggé, könnyen megunod, vagy miért?
2018. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már meguntam őket, emelett rakás update jött már rájuk és nincs kedvem ujra megtanulni az összes praktikát. Pl.: League of legends. Szezon 2 óta játszom és már nagyon unalmas. Az összes karakter képeségét tudom fejböl, bármit kérdeznek én tudom a választ. Azzal hogy uj karaktereket hoznak be nem dobja a hangulatot. Mivel 2nap alatt már ismerem is a karaktert...
2018. márc. 1. 07:47
 5/5 he84 ***** válasza:
Aha. Hát pedig például a Minecraft nem unható meg napok, hetek alatt. Ott sokkal szabadabb minden. Persze ha valakinek épp nincs ötlete, ha nem szeret eléggé építkezni és nincs elég kreativitása, meg hogyha nem hatja eléggé, hogy fedezzen fel dolgokat itt-ott, az hamar megunja és könnyebben is. Update-elni pedig nem kötelező egyiket se és valóban nem mindig attól lesz jobb egy játék, de néha 1-2 update-től igen. Ezt nem lehet általánosítva mindegyikre kijelenteni. Én például bizonyos okok miatt a Minecraft terén maradtam az 1.11.2-es verziónál, pedig már az 1.13-asnál tart. Amúgy meg lehet mod-okat is használni, én használok néhányat, amik nagyrészt illenek a játékba, tehát nem túlzóakat és saját készítésű forráscsomagot is (resource pack-et), mely kisebb textúra módosításokat tartalmaz. Legalábbis az enyém ilyen, vannak másmilyen forráscsomagok is. Bár hogyha alapból nincs se elég ötleted, se elég kreativitásod, meg egyéb se, amiket mondtam, akkor gondolom ilyen-olyan mod-ok se fognak nagyon segíteni.
2018. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!