Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Állandóan lefagy a Sims 3, mi...

Pilátus kérdése:

Állandóan lefagy a Sims 3, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Próbálok játszani a Sims 3-mal, de folyamatosan lefagy - nagyjából egy percet tudok vele problémamentesen játszani, aztán 2 percre leáll a játék, majd folytatódik. Egyszerűen minden megáll, az idő sem ketyeg, a simek megállnak a mozdulat közben, hang sincs: egyszerűen befagy az egész. Élvezhetetlen, 1 percet játszok, 2 percet várok. Pedig átállítottam a grafikát a minimumra, minden más alkalmazást bezárok a játék közben, de nem segít.

a gépem: i3, 2GH, 4gb ram, windows 10-es oprendszer. nem eredeti a játék, teljes sims 3 collection letöltés.

Nagyon jó lenne, ha tudnátok segíteni, köszi



2018. febr. 25. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
volt korában valamilyen hibakód?
2018. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
semmi, eddig semmi probléma nem volt. néha nem olvassa a "cd"-t, de azt daemon tools-sal és a crackkel orvosolni tudom
2018. márc. 25. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt én mindig úgy orvosoltam, hogy mindig nagyítgattam a görgővel és úgy nem fagyott be.
2018. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van meg, az volt a baja, hogy túl sok mimdent kell egyszerre betöltenie, ezért mindig más kiegészítőt kapcsolok be benne, így nem akad:)
2018. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
vegyétek vissza a minőséget, tükröződést simek/fák részletességét stb
2018. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Vedd meg a jatekot eredetibe es jo lesz
2019. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!