Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehetséges ez a Farmeramá...

Hogy lehetséges ez a Farmeramában?

Figyelt kérdés

Én már 2012 óta játszom, most vagyok a 86. szinten mondhatom, hogy elég sok mindent megszereztem már. Viszont nem értem, hogy hogyan lehetséges az, hogy van olyan más gazda, aki 90-95. szinten van, játszik 3-4 éve, és pl az egész gazdakört megtudta csinálni már vagy ezekből a különleges fákból, amik titokzatos fából fejlődnek ki, van neki mondjuk 20-30 db. Meg pl, hogy ültetett pl rózsát és már 300E db van neki.

Ezeket hogyan tudják elérni?

Olyan szomszédom is van, aki hetente lép a szinteket, és nem vágom, hogy hogyan, mikor szintenként akár 3-4 millió tp is kell, és hogy hogyan tudják ezeket véghez vinni.


Igazi pénzt fektetnek ebbe bele, hogy pl vegyenek farmaranyat, amivel sok mindent megtudnak venni?

Vagy éjjel nappal semmi mást nem csinálnak, csak farmoznak?


2018. febr. 26. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom sorban megválaszolni a kérdéseket.

Olyanról nem nagyon tudok hogy valaki 90-95. szinten az egész gazdakört megcsinálta volna, ez inkább a 130-200. szintűekre jellemző. Mondjuk aki már végzett a gazdakörrel nem is magának termelte le a cuccokat, hanem megvette őket a piacon, ha van elég csengőpengő akkor lehet haladni szépen vele.

A titok fáknál nem mindegy hogy mikori. Például ami már fél éve a játékban van, abból nekem is van annyi, de ha valakinek az új fákból van annyi arra egyszerű a megoldás: eventekből vagy farmaranyért vette (ez a jellemzőbb)

A 300E rózsa letermelése nem nagy kunszt. Kényelmes tempóban letermelhető 1,5 hónap alatt. Bár ekkora mennyiséget inkább évek alatt apránként gyűjtöttek össze, vagy terménybónusszal.

A heti szintlépés megint csak nem lehetetlen, főleg 95. szint alatt. Ezeken a szinteken alig kell tapasztalatpont. Én a 99. szintről 3 hét alatt léptem 100-ra, és mivel ott kell a legtöbb TP-t gyűjteni, elég megterhelő volt :D (104 millió kell)

Persze utána már csak 25 millió kell minden szintlépéshez.


Az hogy fektetnek e bele igazi pénzt, a válasz: igen, valószínű.

De aki okosan csinálja évi 3ezer Ft-t költ, és így is halad.

Aztán vannak akik minden akciókor vesznek szuper tápot, szuper trágyát, fákat, ólakat, munkásokat stb.

Aztán vannak akik már a legfelsőbb fokon csinálják ezt, ők a top játékosok a taktika és a játékismeret fő tudói :D

2018. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2018. márc. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!