Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik ilyenkor? (először...

Mi történik ilyenkor? (először Skellige, majd Novigrad)

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy új játék pluszt...Novigradnál tartok viszont nem látogattam meg még Triss-t ugye ami a fő küldetés elkezdését jelenti Novigradban..közben felvettem Lamber mellék küldetését ami ugye Skelligére is szól..kíváncsiságból kerestem egy hajót Skelligére mivel a szintem meg van hozzá ..a játék el is vitt ..beszéltem Yenneferrel és most itt vagyok Skelligén..úgy hogy Novigradban semmit nem csináltam...


A kérdés: merüljek bele Skelligébe és csináljam az ottani mellék küldetéseket főküldetéseket ? Mivel egyébként már több szinttel is előrébb járok mint a Novigradi fő küldetés hogy látogassam meg Triss-t a házában..

Vagy nincs értelme...és menjek vissza Novigradba mivel a játék Skelligén mondani fogja hogy "először deríts ki mi van Novigradba..stb" ( csak ugye akkor nem fogok elidőzni Skelligén mert semmi értelme )


válaszokat előre is köszönöm !



#Witcher #The Witcher 3 #witcher 3 történet
2018. febr. 27. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Skelligén a főküldetést nem tudod csinálni addig, minden mást igen. Maximum nehezebb lesz mert alacsonyabb szinten leszel ha a teljes Novigradi részt kihagyod.
2018. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy szoktam hogy amennyire lehet először a másodlagos küldetéseket emgicsálni adott helyen, aztán ha ez megvan akkor fő szálon haladva, pont a hetekben álltam neki ujra én is. :)
2018. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!