Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem valaki több információt?

Nem valaki több információt?

Figyelt kérdés

A Metró Exodus-rol lenne szó

Nem e tudja valaki hogy mennyibe fog kerülni?És magyar nyelvű felirat lessz e vele?



2018. márc. 1. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek neked magyar felirat? Egy mondatot sem tudsz leírni magyarul.
2018. márc. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi ne piszkáljon senki véletlenül mellé nyomtam és ki rakta kérdést mielőtt javíthatam volna

Sorry 😁

2018. márc. 1. 01:25
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló

Nagyon is jól tudok magyarul és más nyelveken is, véletlenül mellé nyomtam és sajnálatos módon ki rakta a kérdést mielőtt ki javíthatam volna.

Sejtésem szerint az "úriember"viselkedést még nem tulajdonítottad el hogy normális választ adj az helyet hogy mindenki apró hibáját észre ved.szerintem nem dőlt össze a világ mert egyszer véletlen hibáztam.nem vagyok szőke észre vettem de sajnos kijavítani már nem tudom

2018. márc. 1. 01:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 60 euró lesz, de 40 alá biztos nem megy. Feliratot meg nem tudom, de nem is érdekel. Az első két játékban ha volt, akkor gondolom ebben is lesz.
2018. márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsi rá az esély, hogy lesz, mivel túl kicsi piac vagyunk. Még Fifaból se veszünk annyit, hogy megérje nekik magyar kommentárt csinálniuk hozzá.
2018. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Magyar nyelv nem valószínű, hogy lesz, de még bármi lehet.

Az ár pedig feltehetően a szabvány 60 Euró lesz, de minimum 50, ezáltal nem igazán szoktak kijönni friss AAA címek.


A magyar viszonteladóknál lehet kicsit olcsóbbak lesznek a dobozos példányok.

2018. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Csak azért voltam kíváncsi rá mert egyesek azt állították hogy 100 euró feletti lesz az ára.A magyar nyelvet meg azért kérdeztem mert ajándékba is vennék valakinek aki viszont nem tud angolul.

2018. márc. 2. 01:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100 euró? Milyen játék megy 100 euró fölé? Collectors edition, vagy Deluxe edition... bármilyen extra season passos csomag lehet, hogy eléri a 100 eurót, de az alap játék teljesen biztos, hogy nem lesz 100 euró.
2018. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is sokkalom azért is kérdeztem rá... sajnos a pontos árat december 29-ig úgysem tudjuk meg 😖
2018. márc. 3. 01:05
 10/10 anonim ***** válasza:

ki rakta

egy szó

2018. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!