Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játék amiben egyedül is...

Játék amiben egyedül is érvényesülhet az ember? Sok olyan játékkal játszottam már ami a csapatjátékon alapul, de nagyon sok stresszel jár és nem szivesen játszom velük már. Pl: LOL, WOT stb.

Figyelt kérdés
Ami éveken át megfogott az a metin de annak már nem látom a jövőjét tehát egy olyan játékot mondana nekem valaki amiben az önközpontú rendszer él és illetve nem ilyen animés, lövöldözős, kártyás játék?
2018. márc. 2. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte az összes single player game.
2018. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fortnite
2018. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ah elfelejtettem mondani hogy nem kell lövöldözős játék, mert nem köt le meg semmi célja, illetve nem single playerre gondoltam :D
2018. márc. 3. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Erdekes modon a Lol, Wot meg hasonlo verpistike jatekokban a nagy tobbseg meg csak nem is ismeri azt a szavat hogy csapatjatek. Es miert is jar stresszel? Kihozod a maxot magadból es kesz, vesziteni is tudni kell.
2018. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Killing Floorban nem feltétlenül kell összedolgozni

ajánlott, de velem már sokszor volt hogy a többiek balf** módon beálltak egy sarokba meghalni én meg ledaráltam a zombikat

2018. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!