Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Call of Duty éri meg a...

Melyik Call of Duty éri meg a legjobban 2018-ban?

Figyelt kérdés
Elkapott a nosztalgia vágy és CoD 4 vagy Modern warfare 2 közül szeretnék valamelyikkel játszani. Még valamelyik Black Ops is oké.De 2018-ban melyik éri meg még mindig? Melyik az ami nincs teljesen kihalva és megéri az árát? (Multiplayerre gondolok. Szóval az alapján szeretnék választani, hogy melyikkel multiznak a legtöbben)

2018. márc. 3. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Egyik sem. Ha a multi érdekel, free2play piacon találni sokkal jobb játékokat.
2018. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Én a legújabbal játszok, de meg van az összes ps4re kiadott cod. Egyik nap felnéztem a Black ops 3-ra, még simán talláltam meccset. De nekem ez a WW2 téma nagyon bejön, cod2 nosztalgiából.
2018. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
PC-re még a BO2 és a BO3 amin a legtöbben vannak a régiek közül, na meg persze a WWII.
2018. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen a WWII nekem is nagyon tetszik, de egyelőre még nem akarom megvenni, mert ahhoz képest, amennyit játszanék vele drága. Talán majd ha leárazás lesz megveszem. Igazából MW2 felé húz a szívem, azzal játszottam a legtöbbet csak nem tudom hogy manapság vannak e még annyian a szervereken hogy megérje megvenni
2018. márc. 4. 07:01
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
MW2 már csak a sztori miatt is megéri, máig nagy kedvenc és pont az előbb nosztalgiáztam. :)
2018. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Black Ops a legjobb szerintem, soha nem lesz unalmas, bár kevés a player, de ott egy nagyon érdekes kampány, zombimód. A Black Ops 4-nek nekem elég bejött a multija ami hasonlít a Black Ops 3-ához.
2018. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
CoD MW3
2019. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
20%
MW3 bo1 meg bo3
2020. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!