Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri megvenni a...

Hagyma9110 kérdése:

Szerintetek megéri megvenni a star wars battlefront 2-t? Jelenleg levan árazva.

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen megéri,ha star wars rajongó vagy és meg van a megfelelő géped hozzá akkor mindenképpen megéri,

mert nagyon hangulatos.Sajnos a rajongók felcsapták a hisztit a loot boxok miatt,De szerintem egy teljesen korrekt játék lett.

2018. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A bétát már kiprobáltam :) fut rendesen csak nemtudom hogy mennyire p2w játék lett belőle :D
2018. márc. 3. 21:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lett belőle akkora p2w.Mert kivették a fizetős gyémántokat a játékból :) Engem igazából az se érdekelt volna p2w mert nagyon hangulatos és az előző részhez képest sokat fejlődött.
2018. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én max konzolra merném megvenni, és mondom ezt PC-s ként.

Anno nagyon erősen gondolkodtam az első részén, de szerencsére nem győzött a kísértés. Ha ez is úgy jár mint az, hogy pár hónap alatt kiürülnek a szerverek, akkor nem igazán éri meg.

2018. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát megvettem. a story szerintem nagyon jó! de kértem is a refundot.. bazi lassan csatlakozik. És nem tolonganak az emberek.
2018. márc. 4. 00:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül jó játék, kár volt a körülötte kialakult hisztiért. De sajnos egyet kell értenem a #3-as válaszolóval: PC-n a multiplayer shooterek villámgyorsan játékosok nélkül maradnak.
2018. márc. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak én tapasztalom ezt!? Manapság multis shootert inkább veszek Xboxra, mint PC-re... Olyan mintha konzolon az emberek lojálisabbak lennének a játékokhoz.
2018. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
#7: Igen, ennyit a PC master race-ről, meg a konzolparasztokról. "Mert az igazi HC játékosok csak PC-n tolják"-csak a valóság ennek pont az ellenkezője. Mindenki Modern Warfare Remastered-ért rinyált évekig, meg is jelent, aztán annyira nincs játékos, hogy PC-n sokszor még Team Deathmatch-re sem találok senkit. PS4-en meg szinte az összes játékmódot tolják. Még az ezer éves Modern Warfare 2-t is több ezren tolják napi szinten Xbox360-on.
2018. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1000x jobban emgéri mint a 2015-ös, nagyon jó játék, én előrendeltem, nem bántam meg! :D Bár a sok idióta siró Jancsi miatt 45-50 óra alatt feloldottam minden karaktert/fegyvert...
2018. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az elvi okait nem nagyon tudom miért lett ez, de talán egyik biztosan az, hogy konzolon nincsenek csalók.

Ott az új cod, a napi csúcs 56k-ról 15k ra esett meg az átlag is 20k helyett 5k játékos.


Az a baj konzolos statisztikákat nem tudom hol lehet egnázni, de ha tippelnem kéne egy 5-10 szeres szprzóval számolhatunk.

2018. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!