Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok belépni a Honfoglaló...

Nem tudok belépni a Honfoglaló játékba, hogy távolíthatom el ezeket a paneleket?

Figyelt kérdés

1. Miután belépek a Honfoglalóra és rákattintok a játékindításra ez az ERROR CODE:5 panel jelenik meg és sehogy sem tudok továbblépni. Kb. egy hónapja írtam a Honfoglaló ügyfélszolgálatának, hogy segítsenek, de válaszra sem méltattak. (Ez elég nagy pofátlanság szerintem.)

[link]


2. Van egy másik nicknevem is, azzal belépve és a játékindításra kattintva ez a Fegyvertár feltöltése panel jelenik meg. Ha rákattintok az X-re eltűnik, de játékindításkor mindig újra előugrik, nem hagy belépni a játékba. Hogy tüntethetem el ezeket a mondhatni kizáró paneleket?

[link]



2018. márc. 4. 10:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!