Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik azaz MMO (több is...

Melyik azaz MMO (több is akár) amelyik hosszú évek alatt nem égett, soha nem fogy ki a játékosokból?

Figyelt kérdés
Pl. Blade and Soul totálisan kiégett, a metin2.hu,en szó szerint el*urvult stb.

2018. márc. 4. 12:53
 1/5 fotoszintézis ***** válasza:
Talán WoW?
2018. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csatlakozom, WoW. Hiába mondják hogy nem tudom mióta csökken a játékosbázisa, még így is rohadt sokan játszanak vele vagy kezdenek el játszani.
2018. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Metin2 mai napig megy, pedig több mint 10 éves játék. Persze grafikája nem a legjobb, a WOW és a LOL talán egy fokkal jobb.
2018. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

A LoL Nem MMO, nem tudom miért említik meg kb minden kérdésnél.


Én a Guild Wars 2-t tudom mondani, lévén az az egyetlen MMO, amivel az elmúlt időszakban játszottam. Az idén lesz 6 éves, és szerintem csak most kezdi igazán elérni a csúcsot.


Vagy ott a Warframe, amit mondjuk nem igazán lehet MMO-nak nevezni, mindenesetre igen intenzíven fejlesztgetik immáron 4-5 éve, és egyre gyarapodik mind kontent, mind játékosbázis ügyileg.

2018. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jozsef19921 válasza:

ez aj jatek tobb even keresztol jatszhato es nagyon izgalmas a jatek teljesen ingyenes de ha koltessz akkor gyorsaban fejlodsz :)

1 probat meger ha nem jatszottal meg vele

ha reggelsz akkor keress meg a nevem FarkasJzsef es

segitek amiben tudok es leszek a mentorod

van forum is azon sokat megtudhatsz es a szerver magyar szoval nem veszel er bar az adminok azok angolul beszelnek

de ha reggelsz leci a linken tedd amit kuldtem mert feladat nekem es nagyon sokat segitene


a linket priatban kuldtem el mert a nem engedte ide ki irni

ha valakit erdeke akkor irjon es elkuldom neki a linkemet privatban

a jatek neve my lands

2018. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!