Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha elkezdek játszani egy...

Ha elkezdek játszani egy játékkal telefonon, akkor akkor azt nem tudom később átvinni másik telefonra? Mentésekkel együtt.

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 22:20
 1/1 anonim válasza:

Van amit lehet, van amit nem.

A legjobb ha van cloud sync, akkor semmi probléma.

De ha a játék a mentéseit a belső tároló/android/data/játékmappába menti, akkor onnan le tudod menteni. Pl GTA-k ilyenek.

De vannak olyan játékok amik a mentéseket a felhasználó számára elérhetetlen helyre teszi, asszem pl a Subway surf ilyen, az gáz.

Az olyan játékokat max Titanium Backuppal lehetne menteni, de nem 100% hogy sikerül + rootolt telefon kell hozzá. Ha most hallod először a root szót akkor ezt hagyd is, annyit nem ér hogy elrontsd a telefonod, max ha van régid, akkor azzal próbálkozhatsz.

(Én mindig Google Nexus telefont vettem, mert ott a legehyszerűbb a rootolás :D )

2018. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!