Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani olya TPS...

Tudnátok ajánlani olya TPS játékot aminek jó a storyja és lehet kontollerrel is játszani?

Figyelt kérdés
A játék mindegy milyen, Open world vagy helyekhez kötött storyja legyen lehet zombis is vagy bármilyen apokalipszis amiben nincsenek mutánsok. Ha van olyan survival játék (ennek az egynek nem muszáj storynak lennie) is ami TPS az is jöhet :DD

2018. márc. 10. 10:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Ui.: PC-re kéne :D
2018. márc. 10. 11:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Spec Ops The Line.

Max Payne 3

Life is Strange

2018. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A Life is Strange val játszottam az tetszett viszont a másik 2vel még nem :D A spec ops ot most játszom és nagyon tetszik :D köszi ment a zöld ujj :D
2018. márc. 11. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Last of us. Zombis tps, jó történettel.
2018. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolso - az nem Playstation Exclusive?
2018. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Basszus, most hogy mondod... Simán lehet. Ha az, bocsánat és köszönöm a javítást!
2018. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Last of Us tényleg csak PS re van sajnos :( pedig nagyon ki szeretném próbálni.
2018. márc. 12. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
A Far Cry sorozatot ajánlanám az PC-re van de azthiszem tudsz kontrollerrel játszani. Az hogy melyikkel játsz a géped teljesítményétől függ, de én a 3-at különösen kiemelném. :)
2018. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A 3mat nem rég játszottam ki jó volt nagyon :DD a többi a 2ik része nem tetszik annyira az elsőt még telepíteni se tudom. A 3 utáni részekhez pedig már túl gyenge a gépem :((
2018. ápr. 29. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!