Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek teljesen láthata...

Venom22 kérdése:

Hogyan legyek teljesen láthatatlan minecraft-ban egy szerveren?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a nevem se látszódjon amikor megnyomom a tabot.

2018. márc. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
/v (/vanish)
2018. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 he84 ***** válasza:
Hát ez fura, nem értem miért akarnál pont egy szerveren, vagyis multiplayer-ben láthatatlan lenni. A multiplayer-nek az a lényege, hogy együtt legyél másokkal és jobb esetben összefogjatok, nem pedig az, hogy ne lássátok egymást és bujkáljatok. Láthatatlanul és bujkálva nincs semmi értelme, eléggé fura. Elmondtam mire való, nem kémkedésre, az eléggé ronda dolog.
2018. márc. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!És azért kell, hogy meg szivassam a haverom :D
2018. márc. 14. 14:17
 4/4 he84 ***** válasza:
Hát szép dolog, vagyis eléggé gonosz dolog, már bocsi,... Ez nagyjából olyan, mintha átvernéd a haverjaidat és a barátaidat, mintha hazudnál nekik és direkt bántanád őket. Nem kéne másokkal kiszúrni, főleg nem haverokkal és barátokkal. Aztán ne csodálkozz, ha esetleg megromlik, vagy hosszú időre tönkremegy, rosszabb esetben örökre a jó viszonyotok. De ha neked ennyit ér és nem bánod, hogy ezt kockáztatod, hát akkor lelked rajta,... Mindenesetre nagyon gonosz és meggondolatlan, amire készülsz. Remélem még időben magadba nézel és nem teszel ilyet.
2018. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!