Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan oldal, ahol kulon...

Van olyan oldal, ahol kulon megtudom nezni csak a learazott jatekokat xbox storeban?

Figyelt kérdés
Mert xbox one on belepve csak olyat talalt,ahol az osszes jatekot mutatja, es ott tul sokaig tartana vegiggorgetni, es megnezni melyikek vannak learazva. Nincs egy opcio ahol csak a jelenleg learazott digitalis tartalmakat lehet atbongeszni?
2018. márc. 11. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, ezt tudtam ez a golddal elerhwto akciok. De vannak ezek a random 75%os learazasok, es azt nem talalom kulon egy helyen csak ha az osszes jatekot vegig gorgetem,de igy rengeteg ido. Pl most a sleeping dogs 900 Ft, meg a Just cause 3 2300 ft..ilyenekre gondolok, amiket live tol fuggetlenul akcioznak le.
2018. márc. 11. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen randomok azok a leárazások. Normál esetben meg kellene találnod mindent a Store - Deals menüben. Általában két fajta akció van, az egyik a heti gold a másik valamelyik téma köré épül pl csak ubisoft játékot, csak anime játékok.


Amúgy ezt tudom még ajénlani ez automatán folyton gyűjti a legutób leárazott dolgokat a piactéren. Forintba nem írja ki, de látod, hogy mi és mennyivel olcsóbb, hasonlóra számíthatsz forintban is ha megnézed [link]

2018. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!