Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Külföldön vásárolt Steam...

Külföldön vásárolt Steam kártya müködik magyar accountal?

Figyelt kérdés

Németországban élek , és nem szeretném a bankkártyát megadni , ezért ilyen feltöltö kártyákat tudnék venni. De itt eurot ir rá , vagyis müködik egy magyar accal? Független tőle?

Sorry a hülye kérdésekért de kezdő vagyok és a neten semmit se találtam erröl. Szoval csinálnék egy magyar accot , és itt vennék rá steam kártyát pl 20 eurost.



2018. márc. 11. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben voltam. Először nem akarta engedni a Steam, aztán írtam a supportnak és azóta minden probléma nélkül működik.

Másik megoldás meg az, hogy átteszik németre az accountodat a magyarról. Szabályzat szerint így kellene csinálni, de engem aztán rá nem vesznek semmi pénzért sem, hogy a hülye cenzúrázott játékaikért még én fizessek.

2018. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es ha atteszik , akkor milyen hatranyom szarmazik? Nem akarok semmi illegalisat csinalni , hogy kesobb tobb ezer euros birsag jojjon. Ezert kerdeztem hogy tudnam megoldani hogy itteni kartyaval vasarolok a steamen barmilyen jatekot?
2018. márc. 11. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem tenném. Kezdjük ott, hogy rengeteg játék cenzúrázva van, szóval low violence verziójú játékokat tudnál csak venni. Egyes játékok meg teljesen le vannak tiltva a német steam piacról, ezeket nem tudod sehogy sem megvenni. Aztán vannak a régió záras játékok, amelyeket külföldön megvehetsz, de német IPvel nem lehet őket letölteni. Bár ez 3 hónap után feloldódik.


Kártyás feltöltés nekem működött. Bár már 4 éve csak a bankkártyámat használom a steamen.


Mint már mondtam én is a magyar steam fiókomat használom itt kint. Első alkalommal nem akarta a kártyát elfogadni, aztán írtam a supportnak, majd mondták, hogy próbáljam meg újra és utána már működött. 5 éve már, hogy a magyar fiókomat használom itt kint minden probléma nélkül.

2018. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!