Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lányok! Emlékeztek erre a...

Lányok! Emlékeztek erre a hercegnős játékra, mi volt a neve? Volt egy csomag fehér vagy rózsaszín por, amit vízbe kellett önteni, és abból máig nem tudom, de egy hercegnőt lehetett kivenni úgy, hogy a figura nem volt benne, csak a por.

Figyelt kérdés

Volt egy ilyen játék, amit anno oviban kerestem, de elég hamar elfogyott, minden kislánynak ez volt az akkori kedvenc. Volt Ariel, Bell, Hamupipőke, Csipkerózsika és így tovább, az akkori hercegnők báli és hétköznapi alakjuk. Aranyosan néztek ki, pár centis figurák, maximum 5 cm. Valaki tudja a nevét? :S


16/l



2018. márc. 12. 19:49
 1/4 anonim válasza:
Pezsga, ha ugyanarra gondolunk.
2018. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha arra gondolsz, hogy van egy forma, mondjuk egy gömb, amit beledobsz a vízbe, ami aztán elkezd pezsegni míg a figura elő nem bukkan, ki nem lehet szedni, akkor nem az. Emlékszem, hogy az furamód olyan volt, hogy mindig megtapiztam a kicsi zacskóját, mert csak puha port éreztem benne, semmi keményet, semmi tárgyat. Aztán amikor a vízbe öntöttem, elkezdett pezsegni, aztán fene tudja miért egy apró hercegnőt találtam benne.
2018. márc. 12. 21:54
 3/4 A kérdező kommentje:

Ó, ne haragudj, igazad van! Tényleg pezsga.

Köszönöm! :)

Véletlenségből nem tudja valaki, honnan tudnék használtam (mert bontatlanba nem is merek gondolni) venni valahol? ^^'

2018. márc. 12. 22:19
 4/4 XR115 ***** válasza:
Egy régi barátnőmnek is volt ilyen játéka azt mondta hogy ő a Regio játék üzletbe vette, talán ott megtalálod.
2020. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!