Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is uncsi már...

Szerintetek is uncsi már kicsit a Need for Speed?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nagyon. 23 részen keresztül ugyanazt a sémát követik, szinte már semmi újdonság...Nagyjából a Carbon-ig még jó és érdekes volt, de utána már baromi unalmas lett. Ti is így vagytok vele?

2018. márc. 14. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki most er abba a korba, hogy elkezd jatszani azoknak jo. Ok sosem fognak a regiekkel jatszani.
2018. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit szánalmasnak tartom ezt a "jaj, csak a Most Wanted meg Carbon utána mind szar" hozzáállást. Egyáltalán nem szarok az újabbak sem, csak egy másik irányba mentek el. A Hot Pursuit is egy jó árkád játék lett. A The Run az egyik kedvenc NFS-em az újak közül még ha csak egy sztori központú csőjáték is lett. Pörgős, jól néz ki, változatos helyszínek vannak benne.

Ha nem vesszük az állandó online kapcsolatot a Rivals is bőven jó játéknak mondható. Illetve ott vannak még a Shift 1-2, amik inkább a szimulátor felé hajlanak és abban kifejezetten jók.

2018. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha kötelező lenne velük játszani. :D


Én Carbonig nagy szerettem a sorozatot, Pro Street-el is még jól elvoltam, utána hanyagoltam, egyedül a 2015-ös résszel játszottam az újak közül.


Tesztek alapján amúgy egyértelmű a lejtmenet, inkább azon csodálkozom, hogy nem tette azt az EA mint a Medal of Honorral a két modernkori rész után, hogy parkolópálya.


Viszont zavarni nem zavar, miért kéne h zavarjon mikor van egy rakat más játék amivel lehet játszani?

2018. márc. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Harmadik hozzászólónak: Az igazat megvallva én már a régieket is unalmasnak találom (de azért nem sz***ar)
2018. márc. 15. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az az ember vagyok, aki nagyon nehezen tud megunni játékokat, és nekem a Carbon és a (2012-es) Most Wanted is egy nagyon jó szórakozás, persze nem egész nap. Ha te unalmasnak találod, akkor keress más autós játékokat, nem muszáj csak a Need for Speeddel játszanod.
2018. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!