Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 4-ben melyik kiegészítő...

A Sims 4-ben melyik kiegészítőt érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Már megvan egy pár viszont most nagyban agyalok újakon, de nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a legjobb.


Cats & Dogs


Vampires + Kids Room Stuff + Backyard Stuff


vagy


Outdoor Retreat + Cool Kitchen Stuff + Spooky Stuff


Az utolsó kettő az ilyen Bundle pack, szóval azok egybe vannak.

Nektek, ha valamelyik megvan, melyikkel vagytok megelégedve, vagy melyiket érné meg megvenni?



2018. márc. 15. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a cats&dogs és az elsőként leírt bundle pack van meg a felsoroltak közül.

A cats&dogs-ot imádom, főképp az állatok miatt, szóval ha te is szereted őket, akkor nagyon ajánlom. Nekem mondjuk a bútorok annyira nem jöttek be, nekem túl régiesek, ezért alaphelyzetben nem nagyon használom, de mivel én nagyon sokszor építek, így mondjuk egy nem annyira modern házhoz tök jól jön.

Vampires... Na ez az egyetlen kiegészítő, amit én személy szerint nem szeretek. Tök idegesítő, hogyha nem zárod be a ház ajtaját, akkor be tudnak jönni éjszaka és kiszívják a simed vérét. Egyszer volt vámpír simem, de nem nagyon játszottam vele. Nekem sem a ruhák, sem a bútorok nem jöttek be.

A kids room staff pack nevében benne is van, hogy a gyerek simeknek készült. Én nagyon imádom ezt a kiegészítőt. Előtte tök kevés ruhájuk meg hajuk volt a gyerekeknek, ezzel a pack-kel meg tök sok lett. Meg kaptak egy csomó új játékot, gyerekszoba bútort.

A backyard stuff pack az igazából a kertre koncentrál, szóval sok építőelem van, ami a kertbe való. A simek ruhája pedig nem tudom, olyan nyárias.


Remélem tudtam segíteni, de azért belinkelek pár videót:

Cats&dogs

Create a sim

[link]

Create a pet

[link]

Build and buy mode

[link]


Vampires

Create a sim

[link]

Build and buy mode

[link]


A többiről nem tudok, hogy lenne magyar áttekintő videó, de ha tudsz angolul, akkor a többiről is találhatsz videókat.

2018. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát az állatokért nem rajongok annyira, viszont az utóbbi időben ilyen kutya mániám lett:D De amúgy nem tudom mennyire játszanék az állatokkal igazából nekem a Build and buy mode tetszik nagyon. Úgy emlékszem már láttam ezeket a videókat, és pozitívan csalódtam a kutyás kiegészítővel:)

A Vampires azért tetszik, mert nemrég olvastam a Drakulát és ilyen vámpír őrületem lett. Nem a bútorokért, és nem is a ruhákért, hanem inkább magáért a vámpírokért venném meg. A Kids Room tényleg hasznos, láttam róla videókat. A Backyard meg olyan semleges, de ha már együtt adják akkor miért ne?:D

Az Outdoor Retreat-et azért venném meg, mert van egy tök jó ház ötletem, én is sokat szoktam építeni:)

A Cool Kitchennel pedig már régóta szemezek, mert nagyon kevés konyhabútor van a játékban. A Spooky Stuff pack nem igazán izgat, de ha már adják, akkor elfogadom:D

2018. márc. 15. 11:54
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mindet érdemes megvenni :D nem csak azért, hogy legyen benne állat vagy néhány új cucc, de a kiegészítőkkel együtt sok hibát kijavítanak ami az eredeti játékot elrontja, és sok szuper apróságot beletesznek (pl. az alapjátékban nem lehetett kicsinyíteni a tárgyakat, nem lehetett az emberkészítőben a hajaknál, ruháknál kijelölni, hogy csak a letöltött tartalmakat mutassa.) és a letöltött tartalmak is csak akkor működnek megfelelően, ha megvan az összes kiegészítő.
2018. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!