Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jó ingyenes játék?

Valami jó ingyenes játék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostmár egyre kevesebbet vagyok fönt sso-n,mert egyszer már voltam olyan buta,hogy megadtam másnak a jelszavam,és feltörtek..azóta újra regisztráltam,vettem ridert is,de már unom,ugyanaz az unalmas történet. Próbálkoztam alicia onlinnal,de nem tudtam letölteni.esetleg tudtok ajánlani egy 11 éves lánynak való jó játékot,ami valamennyire ingyenes?

2018. márc. 19. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Hogy lehet valami "valamennyire ingyenes"?
2018. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha például: előfizetést kéne venni,vagy egyéb dolgomat..kérem értelmes válaszok érkezzenek..
2018. márc. 19. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
11 évesen nem kéne már tudni értelmes magyar mondatokat írni?
2018. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ma már tehetség kell ahhoz, hogy ne maradj buta a suliban. Oktatás legmagasabb foka nyelvtanból, ami itt olvasható, ne bántsuk a kérdezőt.

Egyébként rávágtam volna, hogy Hearthstone, Guild Wars 2, ingyenes, ráadásul valamennyire, de nem tudom 11 éves lánynak való-e.

2018. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3: köszönöm a kifogást..
2018. márc. 20. 09:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen "kifogást"??

Te tényleg ennyire értelmetlen vagy?

2018. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zsízünsztetten válasza:
14%
én ajánlok neked valamennyire ingyenes játékot. GTA5, AC Black Flag, Far Cry 5. ezek kiváló minőségűek
2018. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2018. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utlsó: um,köszi,de nem ilyenre gondoltam..
2018. márc. 22. 08:49
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nézelődj itt. Csak találsz vmit ami tetszik. Nem tudok olyanról, ami kifejezetten 11 éves lánynak való lenne. Talán nézd végig vmilyen bolt pc szekcióját és nézd meg, h hány éves kortól ajánlott/nem ajánlott a játék. De pl. a Dino Storm nevű online játéknál elég sok kisgyerek van, köztük sok magyar. Meg nem egy bonyolult cucc.


A legtöbb online játék alapjáraton ingyenes, de ha nem akarsz unfair matcheket játszani, akk biza kell a premium kredit (sajnos vannak olyanok, akik a prémiumos cuccok nélkül kb egy kalap sz*rt se érnek, mert nem tudnak játszani). De például amit megemlített előttem az egyik válaszoló: AC Black Flag (vagy AC3, én ezen többet játszottam multiban), ott el lehet lenni bőven az alappal, sokkal fontosabb, hogy milyen a csapatod, ha csapatjátékot akarsz (farkasfalka, mezőfölény, ereklye vadászat).

2018. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!