Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani Mafia 2 höz...

Tudnátok mondani Mafia 2 höz hasonló játékot?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejött a Mafia 2 most játszottam ki a mai napon,Joe-t sajnáltam hogy a végén elvitték megőlni és nem is csinálhattam semmit.Belopta a szívembe magát ez a játék!Viszont a 3. része nem fut el a gépemen.

Valami hasonló játékot tudnátok ajánlani?

Aminek ilyen jó sztorija van és hasonlít is valamennyire?

Köszi előre is!



2018. márc. 22. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az L.A. Noire szerintem tetszeni fog, jó a sztori és a hangulat is remek, illetve nagyon ötletes a játékmenet (nyomozás, kihallgatások). Viszont nem az akció kapja a főszerepet, de szerintem tetszeni fog.
2018. márc. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Néztem róla videót,ígéretes. :)

Köszi!

2018. márc. 24. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Anno az EA Games-nek jelent meg egy The Godfather játéka is, grafikailag kicsit gyengébb mint a Mafia 2, viszont igazából nem egy rossz darab, pláne ha amúgy szereti az ember a Keresztapa filmeket, mert a hangulat átjön azért.
2018. márc. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!