Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok jó offline játékokat?

Meowka kérdése:

Tudtok jó offline játékokat?

Figyelt kérdés
Lényegében le lett korlátozva a netem(nevetséges), és 10től valahogy elkell ütnöm az időt.:)

2018. márc. 22. 22:35
 1/7 he84 ***** válasza:
Például Minecraft, bár ehhez az elején a betöltéskor kell egy kevés net, de tényleg csak kevés. Például még Croc, Croc 2, Axy Snake, Mario War 1.7, Zuma Deluxe, Feeding Frenzy 2, Chuzzle Deluxe, Re-Volt, Need for Speed 2, Need for Speed - Hot Pursuit 2. Bár nem tudom, hogy akarsz offline játékokkal játszani, ha nem nagyon van ötleted mikkel és nem nagyon vannak. Hisz először gyorsabb, jobb esetben ezekhez is net kell, hogy letölthesd őket. Szóval kissé ellentmondás, de azért hajrá!
2018. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszont a legtöbb közülük alig foglal helyet, szóval még simán meg is próbálkozhatsz a letöltésükkel, hátha lejönnek
2018. márc. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Este 10-től reggel 6-ig nincsen csak internetem.:) Eleve vannak amúgy offline játékaim már megvéve (Terraria, Forest, Spore.stb) de elég unalmasak egy idő után. Ezért szerettem volna még tippeket, amúgymeg ncore jó barát, szóval a leszedésekkel se lesz gond.:)
2018. márc. 23. 08:35
 4/7 anonim ***** válasza:
witcher 3, én 2 végigjátszással raktam bele 280 órát, dragon age széria, gothic széria, mass effect széria, age of empires, empire earth szériák, most megjelent kingdom come delirevance-ban is van már laza 100 órám (igaz annak 75-80%a menj ide, menj oda)
2018. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát aminek jó a Single-je.


Ok Szerintem


DOOM

Rise of the Tomb raider

Quantum Break

Sniper Elite 4

Dishonored 2 /Death of the Outsider

COD WAW 2

Wolfenstein II The New Colossus de az 1. a The New Order is qrva jó.

Assassin's Creed​ Origins 200 óra minimum.


Am a Gears of War 4 is fent van az ncore-on. Bár azt nem probáltam. Na sok sikert.

2018. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 he84 ***** válasza:
Amiket én ajánlottam, azok nem lesznek hamar unalmasak. De ez talán részben hozzáállás kérdése is. Próbát megérnének, aztán hajrá!
2018. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hehe nekem is korlátozták a netem és így oldottam meg... Öcsém még nem jött rá :D
2018. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!