Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOT 1. 0 Lag, mitől lehet?

Szabo92 kérdése:

WOT 1. 0 Lag, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Acer Predator gépem van, szóval nem gyenge, de mégis valami nem kóser. A játék időben betölt, 100 mb-s netem van szóval azzal sem lehet probléma, de mégsem tölti be az összes csapattársat egyből, csak a kezdés után jó néhány sec-re. Ami még elég zavaró, hogy indulás után van egy 4-5 sec-es hatalmas lag. Utána tökéletesen fut. A játékot újratelepítettem, nincsenek modok, levettem a grafikát is, 200+ fps, és mégis ezt csinálja. Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a baj?

2018. márc. 23. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kezdeti baki az optimalizálással nekem is az ajánlott grafikának a maximumot állítja be de ugyanez, levettem minimumra a grafikát és még akkor is laggolt csata elején. Kicsit az ARK-ra emlékeztet amikor még beta-ban volt, kövi patchben gondolom optimalizálják és nem lesz ilyen probléma.
2018. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gyakanszom, csak érdekes, hogy jóval gyengébb gépen megy gond nélkül. Még az ssd-n gondolkodtam, hogy azzal lehet jól működne, de most csak ez a játék miatt nem szeretnék venni.
2018. márc. 24. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ssd-n van, nem hiszem hogy az a baja, viszont ma a hd kliens helyett az sd-t indítottam el és azzal nem volt semmi gond, a kövi patchig szerintem elviselhető kompromisszum.
2018. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vida Sándor ***** válasza:
Videó drivert kell frissíteni. Nekem megoldotta. És a dinamikus 3d-t állítottam be.
2018. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Frissítés is megvolt ha meg a 3dt leszeded elmegy a játékélmény:/ még arra gondoltam hogy főleg nvidia-ra optimalizálták és az amd nem kapott akkora támogatottságot
2018. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vida Sándor ***** válasza:
A dinamikus 3d nem veszi el a játékélményt, csak akkor , ha az fps drasztikusan leesik, és ha javul a helyzet, visszaadja.
2018. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez játék hiba az 1.0-ban. Nekem is ez volt. egyet frissített és már minden ment rendben. Amúgy nekem jóval gyengébb gépem van.
2018. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!