Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 18 játékkal kapcsolatosan...

FIFA 18 játékkal kapcsolatosan, nem értek pár dolgot. Más érti ezt?

Figyelt kérdés
Első kérdésem a következő lenne, hogy a játékosoknak van egy bizonyos potenciálja. Példának említenék egyet: Alisson Becker 80-as, de a potenciálja viszont 84. Hogyan tudom megcsinálni, hogy 84 legyen? Következő kérdésem pedig az lenne hogy a példánál maradjak, Alisson Becker március 22.-étől 82-es, a potenciálja 88. Ezt hogy értsem? Ha játszok a karrier módba, és a játékban lesz március 22.-e, onnantól 82-es lesz? Utolsó kérdésem pedig, a játékba bármikor lehet igazolni játékost, vagy csak akkor lehet, mint a valóságban? Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm.

2018. márc. 23. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elkezded a karriert akkor 82-es. Ha folyamatosan játszatod, akkor felmegy 88ig. Persze lehet akár 2 idénybe telik. Lehet külön edzéseket csinálni, az ráségit erre. Pl fiataloknál ez tök jó, megveszed olcson, pár év mulva el tudod adni sokkal többért. Átigazolás pedig ugy van, ahogy a valoságban, legtöbb ligában télen (jan 1-31) és nyáron (júl 1-aug 31). Persze nem a valoságban ilyenkor, hanem amikor te ott tartasz a játékban. De van ott naptár, a mutatja.
2018. márc. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :) Na még két kérdés :) :) Aki a valóságban kölcsönbe játszik, az a játékba is kölcsön van adva? Nyáron visszajön hozzám? Utolsó kérdésem pedig, egy olyan játékost aki 86-os, és a potenciálja is 86, azt érdemes megtartani, vagy inkább el kell adni?
2018. márc. 25. 07:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ha kölcsön van, szezon végén visszamegy. A 86os nem fejlödik tovább, de ha edzed és folyamatosan játszatod akkor esetleg 1et feljebbmegy. Ugye minél idösebb, már annál olcsobb lesz.

Hogy eladd e, attol függ hogy játszol.

Nekem nem élvezetes hogy nagycsapattal kezdek, és agyonverek mindenkit. Épiteni szeretem a csapatot. Általában kisebb 2-3 osztályu csapattal kezdek, ahol a játékosok 68-73 között vannak. És innen épotkezem, nagyon fiatalokat veszek, akik 60-70esek, és a végén 85-90 fölé mennek. Sok ilyen van, olcson megveszed, drágán eladod. Variálgatni kell a pénzzel, mert elöször alig van. Nekem igy élvezetes.

2018. márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismételten nagyon szépen köszönöm a válaszodat :) :) Most már tényleg egy utolsó kérdés :) :) Bármennyi embert le tudok igazolni karrier módba? Vagy van limit?
2018. márc. 27. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!