Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jól tudom a Wolfenstein-ben...

Jól tudom a Wolfenstein-ben még 2001-ben azért tették bele ezt a misztikus szálat, mert a Raven Software (Hexen, Heretic) műfajban volt otthon? És emiatt próbálták folytatni a mostani részekben is?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 22:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Tény, hogy a mostani hiába döntött rekordot tavaly mégsem közelíti meg azt a szintet, mint amit a Raven felállított. Bár a The New Order-ben mégis mintha jól sült volna el egy-két momentum. De ez a New Colossus szerintem már átlépte a holtpontot. Túl van erőltetve, nem gyengén.
2018. márc. 23. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Az új Wolfeinsteinekben nem igazán van misztikus szál, inkább elborult scifi (alternatív történelemmel, őrült kutatásokkal meg űrutazással). Szerintem mindkét új rész jó lett. Az egyedüli, amit kifogásolok, az a játék hossza. A New Colossus lehetett volna sokkal hoszabb is. Pl. A Vénuszon szívesen szaladgáltam volna többet. És a vége egy kicsit túl egyszerűre sikeredett. Ott azért megerőltethették volna magukat.
2018. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*wolfenstein
2018. márc. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már a Wolfenstein 3D-ben és a Wolfenstein: Spear of Destiny-ben is volt okkult szál, szóval egyáltalán nem az RtCW-ben került ez bele először. Mindössze annyi változott, hogy ott épp Heinrich feltámasztásával akarták létrehozni a tökéletes übersoldat-ot.
2018. márc. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!