Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb sakk játék?

Melyik a legjobb sakk játék?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok ami ad tippeket is és segít amatőrből úgy mond profi szintre eljuttatni,illetve részletesen elmagyaráz mindent,online vagy bárhol ahol van

2018. márc. 23. 22:23
 1/2 anonim válasza:

Üdv! Ismerek egy olalt elég jó a sakksuli.hu, elég magas szintre elvihet ha az egészet végigcsinálod. Háromszor 36 szint van. Az alapoktól kezdve egészen a közép, és haladó szintig! Egy gyors regisztrációt követően hozzá is férhetsz a felhasználói felülethez.


Én csak a saját példámból kiindulva, már előtte is tudtam sakkozni, de amikor a kezdő szintet végigvittem már sikerült a lichess.com-on a gép ellen az 1700-as szintet verni, kicsivel később már ment az 1900-as szint is. Persze ezen a szinten még nem vagyok, akkor egyszer sikerült, de nagyon koncentráltam kb. fél órán keresztül.

A középhaladó szintet nem régen kezdtem, kíváncsi leszek,

ha végigviszem az egészet a haladóval bezárólag mennyi lesz az élőm. Nekem am a célom a 2000-es élő lenne és ezt a szintet stabilan tartani, és persze élvezni a játékot.


Ez csak mellékesen megemlítem bár nem tudom milyen operációs rendszert használsz, de talán jó jöhet majd másnak is. Én attól tartottam, hogy esetleg megszűnik az oldal 444, karbantartás miatt stb. Szóval én linuxot használok van egy olyan progi, aminek a neve "Kazam" ez rögzíti a képernyőt és így minden egyes leckét fel tudsz venni, és elmenti mp4-be. Szóval én, ahogy csinálom a szinteket egyúttal már veszem is fel. Szóval én ezt az oldalt javaslom. Szerintem ettől jobb oldal nincs magyar viszonylatban.

2018. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom :)
2018. márc. 26. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!