Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount and Blade Warband?

Mount and Blade Warband?

Figyelt kérdés
sziasztok. azt szeretném megkérdezni hogy melyik nemzetből melyik katonát vigyem a cstatérre ill. várvédőnek. jelenleg 108 khergitem van (veterán lovasíjász és lándzsás) de a várvédőim is khergitek. most hogy elkezdtünk a sarrandiaiak ellen harcolni egyre jobban tapasztalom hogy nem elég nekem ez a 2 fajta katona. ezért is érdekelne hogy melyik népből melyik katona a legjobb??

2018. márc. 24. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Khergitek azok inkább csatatérre valók ,de gyorsan ki lehet őket képezni maxra.

A kérdésedre a válasz (saját tapasztalat)

Várvédőknek: - nord harcos -khergit ijász -swadiai mesterlövész illetve a rhodok mesterlövész -sarranidai ijászmester -swadiai strázsamester -rhodok strázsamester , -és az összes állam lovagjai vagy a mamelukok


Csatatérre: -swadiai lovag illetve az összes nemzet lovagja+mameluk és a khergit dárdás , -nord gyalogság , ijászok: swadiai illetve rhodok ,

És ha szereted a rabszolgákat akkor a maxra fejlesztett rabszolgavezér is jól felszerelt csatatérre



De az se baj ha a csatatérre viszel ki nem fejlesztett várvédőket mert azok még léphetnek szintet

2018. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. nagyon hasznos. én csak el arról tudtam hogy a nordok jó várvédők de amiket leírtál ..... nagy segítség. köszönöm meg egyszer.
2018. márc. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!