Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far cry 5 innovációk vagy egy...

MuSky kérdése:

Far cry 5 innovációk vagy egy új skin pack a 3hoz újra?

Figyelt kérdés

emlékszem anno vártam, hogy a 4-től megkapjam ugyanazt az élményt néhány ötletes újítással, mint amilyennek a mini helikopter szerűség meg az elefánton lovaglás tűnt, de végül nagyon hamar repetitívvé vált és sosem fogott meg annyira az atmoszférája, mint a 3-nak.


a primal kb szintén ugyanez.


kíváncsi vagyok ti az 5-től mit vártok?

igazából itt már a promote videókban sem látom azt mi lenne az új mechanika, olyan érzésem van mintha egy modder is meg tudta volna csinálni ugyanezt a 3-hoz aztán feltölti az új map meg skin csomagjait.



2018. márc. 24. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet mindenkit boldoggá tenni. Ha nem jön be, nem kell erőltetni. Ha ennyire unottan állsz hozzá, akkor keress más játékot. Férjem már hónapok óta erről álmodozik és ma kapja meg a csomagot. Abszolút kedvencei a Far Cry játékok. Én a Witcher játékokkal vagyok így. Sz.r az összes úgy ahogy van, ezért hagyom is a fenébe őket és játszok valami értelmesebbel.
2018. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de én imádtam a hármat, többször is végig játszottam és pont ezért foglalkoztam mennyi kockázatot vállal a ubisoft az új résszel, mennyire mer újítani, mennyire lett minősége, milyen sok kontent van benne, milyen generikus.


a primal-al megpróbálták, abban voltak ötletek de valahogy mégsem jött be, pár óra után úgy éreztem mindent láttam.


nem is igazán értem a 4 pl miért vált unalmassá, mert papíron mindent megvolt benne, elvileg lehetett volna ugyanolyan szórakoztató, mint a 3 de valamiért mégsem, tudom ez teljesen szubjektív de érdekelnek mások tapasztalatai.

2018. márc. 24. 11:08
 3/8 A kérdező kommentje:

ha jól látom ami újdonság azaz:


-halászat

-ejtőernyőzés

-repülők, helikopterek

-kézi fegyverek pl baseball ütő, lapát(postal 2 nosztalgia)

-dinamit

-társak ami lehet kutya vagy medve akár


az állat követőket full átemelhették a primalból, meg a kézi fegyvereket is szóval ami tényleg az, az a horgászás és a repülőzés.

2018. márc. 24. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ebben a meglepő, ahogy az AC széria úgy az DC is mindig ugyanarra a gerincre épül, de sőt, idevehetünk még más Ubis játékokat is, akár a The Crew et.


Mindbe megvan a nyitott világ, a térképet felfedő tornyok stb. Ha meg azonos sorozatot nézünk, akkor grammra ugyanazt adják, csak más világgal.

2018. márc. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen ebbe már beletörődtem és ennek ellenére próbálok esélyt adni neki meg nyitott lenni de azért kíváncsi vagyok mégis mennyit mertek újítani:D
2018. márc. 25. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük tényleg semmi egetrengető újdonság nincs benne.
2018. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is úgy látom, hogy inkább a grafikára és a marketing kampányra fordítottak hangsúlyt
2018. márc. 25. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez msot oylan dolog, hogy míg a formula működik miért változtassanak rajta.


Engem ez a rész pl nem fogott meg, de nem a játékmenettel van bajom, mert a 3-mat és a Primalt kifejezetten szerettem, hanem szimplán a hangulat nem jön be.


De ugyanígy vagyok az AC részekkel is, valamelyiket nagyon szeretem, valamelyikkel nem is jatszottam, de mindössze a hangulat miatt.

2018. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!