Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri sima XBOX ONE 42000...

Megéri sima XBOX ONE 42000 ft-ért?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy megveszem aztán rá egy évre már nem adják rá a játékokat
2018. márc. 24. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne adnának rá egy év múlva játékot ember? Még be sincs jelentve az új generáció...
2018. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megéri.


Xbox One-ra még bőven jönnek ki játékok pár évig.

2018. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Javítsatok ki ha tévedek, de nagyon kevés exkluzív cím van Xbox ONE-ra, ha egyáltalán van. Ami Xbox-on van, az nagy valószínűséggel PC-n is.


Ellentétben ha nem exkluzív címek miatt vennéd, és nincs a birtokodban egy erős számítógép, akkor vedd csak bátran mert ahogy az előzők is írták még be sincs jelentve az új generáció.

2018. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit az exkluzív cím vezérel konzol vásárláskor. Én pl. azért vettem az Xboxot a PS4 helyett, mert a jelen generáció exkluzív címei nem igazán tetszenek, és szükségem volt az Xbox szolgáltatásaira, ami PS4-en nincsenek (gamepass, ea access, VISSZA KOMPATIBILITÁS (legfontosabb)).


Egyébként én a Halo miatt is döntöttem még az Xbox mellett, mert imádom a shootereket. Az PC-n nincs.

2018. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 360-ra kb több mint 10 évig volt játék, söt most is kiadják, csak butitva. One alig 2 éves. Hogy ne lenne már jövöre játék?
2018. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
360ra már nem nagyon adnak ki játèkot butítva se, ès a One lassan már 5 èves.
2018. márc. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!