Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraftban valaki meg...

A Minecraftban valaki meg tudna adni egy Seed-et, amiben a közelben található Jégtüskék biom?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Teszteltem 1.12-n

Spawntól nem tudom pontosan merre, de ha ide tp-zel egy igloo-ba dob ahonnan facing 65 irányban max 100 blokkra van a biom: /tp 268 71 147

Seed:1582691261

2018. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 he84 ***** válasza:
Lehet keresni a Google-n át eszerint seed-eket, persze angolul javasolt. Így kissé fura itt várni másoktól seed-eket.
2018. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 he84 ***** válasza:

Na de ennek ellenére tessék, mégis adok párat:

[link]

Itt több is van:

[link]

Helyetted rákerestem, mert vagy túl lusta vagy hozzá, vagy eszedbe se jut, már bocsi. Mindkettő rossz, főleg ha lustaságból. Lehet hogy némelyik már nem igazán megy újabb verziókban, de 1.8-tól felfelé eléggé esélyes. Verziók szerint nehezebb találni seed-eket, plusz tudtommal az 1.8-as verziótól nem igazán változott a világgenerálás módja. Máskor előbb nézz utána, keresgélj és aztán kérj segítséget, ha akkor sincs semmi eredmény!

2018. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!