Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van kevés FPS-em a...

Unicum16 kérdése:

Miért van kevés FPS-em a minecraftban? Az átlag FPS 30-40

Figyelt kérdés

Itt van a gépem tulajdonságai:


Processzor: Intel (R) Core (TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz

2.59GHZ


Memória: 8, 00 GB


Videókártya: NVIDIA Geforce GTX 960M 4Giga


Laptop márka: ASUS ROG GL553VW-FY024D Az átlag FPS 30-40


2018. márc. 27. 17:34
 1/10 he84 ***** válasza:
Hát fura. Lehet hogy a beállításokban 40 FPS-re van állítva a maximum. Szerintem nézd meg és ha 40 FPS körül van állítva a maximum, akkor állítsd be 80 FPS-re. De először nagyon javaslom, hogy töltsd le és telepítsd fel a hozzá tartozó verziójú Forge-ot és az OptiFine mod-ot. Az OptiFine mod eléggé hasznos mod, ugyanis több beállítást tesz lehetővé, főleg látótávolság, FPS terén és tartalmaz egyéb lehetőségeket is. Hátha segít, hajrá a Google-n keresgélni azok után, amiket most javasoltam! Még akár az is lehet, hogy mellette a háttérben egyéb progikat futtatsz, úgy meg nem csoda, hogy akad és alig van FPS-ed. De ettől még a Forge, OptiFine javaslatomat fogadd meg, mert valamennyit tuti segít, ártani nem árt!
2018. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt el felejtettem írni, hogy optifine-val szoktam játszani, annál van 30-40 fps
2018. márc. 28. 17:52
 3/10 he84 ***** válasza:
Aha oké. Hát akkor ott állítsd be maximum 80 FPS-re, mert azért nem mindegy, ezt is mondtam. Azóta sikerült és mégis ez volt csak a gond beállítás terén?
2018. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Be van minden állítva, de nem jó az FPS maximumra van húzva
2018. márc. 29. 14:41
 5/10 he84 ***** válasza:
Aha, hmm. És tuti nem fut semmi se a háttérben addig, ami terhelheti? Mert ez is számít. Ha így van, tudod mit kell tenned, ha nem így van, akkor a Google-n, vagy más módon keress, kérj segítséget. Mást nem nagyon tudok javasolni, hajrá!
2018. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
options->video settings->advanced opengl off->Vsync off->VBo off ettől lehet nagyob fps-t csinálni látótávot 8-ra leviszed unlimited fps és ne fancy-n legyen hanem fast-on legyen a bal fölső sarokban a beállítás remélem segítettem :)
2018. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 he84 ***** válasza:
Ja igen, mondjuk ezek is segíthetnek, amit az előttem válaszoló írt. Ezekre nem gondoltam annyira, mert nagyon az FPS-re koncentráltunk szó szerint. Valóban a látótáv csökkentésre és a szép helyett gyorsra állítás is segíthet valamennyit. Na meg utólag jobban belegondolva azért az FPS-et nem kell maximumra venni, mert az 100 FPS felett jóval több, ami már túl sok. Mint mondtam, bőven elég 80 FPS-re állítani a maximumot, nekem is így van beállítva és egész jó így. Plusz a látótávot érdemes 8-asra állítani, nekem is így van, de nem csak ezért mondom, hanem amúgy is, mert valóban így a jobb. Legalábbis FPS és akadásmentesség terén tuti.
2018. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Be van állítva, de nem változik :( Meg mindig úgy is indítom hála az NVIDIA fejlesztőinek meg lehet indításkor is változtatni :)!
2018. ápr. 1. 23:04
 9/10 he84 ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. Nézz utána jobban és érdeklődj itt-ott! És tuti nem fut semmi terhelő a háttérben? Ez is számít.
2018. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2018. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!