Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen VR szemüveget vegyek?

Milyen VR szemüveget vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen VR szemüveg az amit a React youtuben csatornán is használnak horror játékoknál? Plusz még azok a dolgok amik a kezükben vannak. És légyszi ne gyertek azzal hogy Google a barátod és hogy keress rá mert egyszerűen nem tudom hogy hogyan. És hogy kb. ezek mennyibe kerülnek?

2018. márc. 27. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

1. a google igenis a barátod (kb fél percbe sem került eljutni az általad adott yt csatorna videójától a vr cuccig, amit egyébként ismertem, csak kíváncsiságból)

2. Ne csukott szemmel nézd a videót! (látszik a márkája, már kb a 20.-ik másodpercben.

3. A játék neve, amivel játszanak, abból kiindulhatsz, bár ez mondjuk ugyanaz, mint az 1. pont, csak én nem az alapján kezdtem.

4. Beírod, hogy vr set vagy vr headset, nincs annyi belőle, hogy ne tudd eldönteni, ha jól tudom, jelenleg 4 (5) gyártó terméke van a piacon, amik nem egyforma kinézetűek, ebből azért csak ki tudod választani?


Szándékosan nem írom le, hogy mi ez, mert semmit nem tettél annak érdekében, hogy kiderítsd ezt...


Mint írtam (ha nem ismertem volna a cuccot) fél perc kideríteni.

2018. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha még a Google-t is képtelen vagy használni, akkor később majd nagy gondjaid lesznek az életben.
2018. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fotoszintézis ***** válasza:

Oculus rift. A 2 VR szemüveg közül ezt használták az egyik videóban. (A másik a HTC vive. Van még PSVR, Play Stationhoz és van amit telefonnal kell használni.)


Remélem az árát már te is meg tudod keresni. De ha kell segítség: arukereso.hu

És nem csak szemüveg kell hozzá, hanem erős gép is, tehát elég drága.

2018. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdésből kindulva psvr lesz a számodra megfelelő.(ilyet is használtak reacton)

Azt ha ki fogsz egy jó akciót akkor pspro val együtt számolva kb 200ezer.(65 psvr , 130pspro , persze valszeg már olcsóbban is be lehet szerezni, akár használtan)

Illetve ha telekom előfizető vagy akkor játékokkal , fagyival stb együtt eltudod hozni 0thm el részletre.

Htc vive, ocolus szerintem tárgytalan , csak a gép ami rendesen meghajtja őket 300-400 ezer alsó hangon.

2018. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!