Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, szerintetek...

League of Legends, szerintetek a Challenger (kihívó) játékosok hogyan jutottak el oda?

Figyelt kérdés
A játékban a rangsorolt menüben nézegettem a legjobb kihívó játékosokat. Furcsálltam, hogy a legtöbbjüknek még 100k pontja sincs a main hőssel, mégis challenger lehet. Nekem több mint 1 millió pontom van a mainemmel, mégis 3 season óta goldban kuporgok. De ez mellékes. Szóval olyant is találtam, akinek minden hőssel csak ilyen 52-53% win rateje van, mégis challenger. Szóval ez hogy lehetséges egyáltalán? Nekem tavalyi szezon végén ha jól emlékszem minden hőssel amivel rankedeztem 56%-nál is magasabb volt. És ahogy említettem, ezzel a win rattel még mindig goldban kuporgok. Szóval eléggé ködös ez számomra. Aki challenger 52-53% win ratekkel, úgy hogy a main hőseivel még 100k pontja sincs, az hogy jutott el oda? Lehetséges hogy az első 10 játékot játszodta annyira jól, hogy egyből challengerek közé dobta? Mert ha jól emlékszem 8/10et én is nyertem még mikor kezdtem a játékot, de az csak a silverhez volt elég.

2018. márc. 29. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
One word: smurfs.
2018. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a mastery pont semmit sem szamit a winrate pedig nem mehet senkinel 56% fole elvileg mert akkor a rendszer rosszabbakat dob be hozza hogy nehezebb legyen carryzni az hogy 10 gamebol hanyat nyersz nem feltetlen tukrozi milyen jol jatszol, siman lecarryzhatik neked es hogy hova dob 10 utan figyelembe veszi a performancet amit nyujtasz nem csak h wineltel
2018. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy jutottak el oda, hogy nem egy adott champpel tudnak mesteri szinten játszani, hanem magával a játékkal. Magasabb szinteken olyanokon elmehet egy-egy meccs, hogyha valaki rosszul wardol, nincs rálátásuk és így az enemy jungler például baromi könnyen tud bárhol gankelni. LCS meccsek is ezért lettek sokszor unalmasak, mert a wardokkal röhögve counterelték a junglereseket.

Meg már magában a jó helyezkedés is sorsdöntő lehet, hogy a tank tényleg tankoljon miközben az ADCék darálják lefele az enemy hp barját.

Ott már tényleg sokszor többet számít a játék mechanikai ismerete, stb. mint ki mennyire tud jól játszani egy hőssel. Ott van mumus100, őt is ekézik folyamatosan, hogy mennyire béna játékos, stb. mégis két accal is feljutott challengerbe.

2018. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
gyalog
2018. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!