Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2-ben két sim hogyan tud...

Sims 2-ben két sim hogyan tud elvállni, ha már külön lettek költöztetve, a felső kapcsolatuk negatívban van, de az alsó még jó barátnak mutatja?

Figyelt kérdés
Ugyanis addig nem tudnak újraházasodni, megölni nem szeretném őket. Kicsit "életszerűbb" dolgokat akarok velük csinálni ezért válnak.
2018. márc. 30. 23:05
 1/2 anonim válasza:
Úgy hogyha összevesznek, az egyik sim láttara meg kell csalnia a másikat, utána ott lesz hogy "házasság vége" vagy valami ilyesmi
2018. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csináltam már úgy, de nem jött össze. Rég játszottam velük, úgy emlékeztem, hogy látta a csaj, hogy megcsalják, de nincs az emlékezetében, lehet nem mentettem akkor rá. Az a baj, hogy ha a férfi hívja át a nőt akkor a nő nem jön, de ha a nő hívja a férfit akkor jön a férfi és hiába csókolóztatom vagy 30 simmel nem reagálnak rá. De az alsó kapcsolatuk még 60fölött van :/
2018. márc. 31. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!