Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crusader Kings 2 vagy Europa...

Crusader Kings 2 vagy Europa Universalis 4?

Figyelt kérdés
Melyikre érdemes beruházni? Mind a kettő nagyon tetszik, de idő és pénz hiányában csak ez egyiket szeretném elkezdeni. Eddig a HoI sorozatot toltam. Elsősorban személyes vélemények érdekelnek. :D Köszi előre is! :)

2018. ápr. 1. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
EU4-be könnyebb belejönni de az AI iszonyat retardált benne, és most nem arról van szó hogy csak simán buta hanem szabályosan csal, nem hat rá az attrition és átsétál az erőd rendszereken. Ha hajlamos vagy rá időt szánni akkor minden képpen CK2, HIP nevű moddal rohadtul jó. Más mint a többi Paradox Grand strategy, inkább olyan mint egy Sims stratégiai elemekkel. Meg még annyit hogy EU4-ben a diplomácia úgy ahogy van nem létezik, háború meg arról szól hogy kinek van nagyobb serege mert az AI egy gigastackel nyomul a fővárosod felé folyton. Nekem mindkettőben van néhány órám, de közel az 1000 órához nekem az EU4 ennyi volt,a CK2-t meg nem fogom még egy darabig megunni.
2018. ápr. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Óriás majmaim válasza:
A CK2 nekem túlságosan V2-s, nehezebbnek tűnik. De az EU4 jobban hasonlít a HoI4-re, és átláthatóbb is nekem. Olyan korban játszódik amit azért eléggé kedvelek (persze a CK2 is olyan korban játszódik). Utólag is inkább az EU4.
2019. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!