Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mortal Kombat X - hogyan kell...

Mortal Kombat X - hogyan kell Sonya drónját használni?

Figyelt kérdés

megidézni tudom de utána nem tudom használni

csak adott kombók közben működik?



2018. ápr. 2. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Már rég játszottam vele, de az 1-es gomb+Blokkolás egyenes energiasugarat lő ki, a 2+Blokk egy nyomkövető rakétát, a 3+Blokk és a 4+Blokk a kombók végén beadva megnöveli a kombó sebzését, de elpusztítja a drónt.

Ha a Demolition Sonya variánssal játszol, és már használtál gránátot, akkor ha behívod a drónt, újratölti a gránátjaidat (3db).

Azért írtam számokat, mert én Arcade Stickkel játszom, ezért nem tudom, hogy a billentyűzeteden/kontrollereden melyik gomb melyik ütést/rúgást jelenti.

2018. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, de akkor a drón nem használható önmagában igaz? mmint olyat nem tudok hogy csak lő egy rakétát hanem kombó végén kell, pl. ütés ütés rúgás rakéta?
2018. ápr. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!