Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani alacsony...

Tudnátok mondani alacsony gépigényű BATTLE ROYALE játékokat?

Figyelt kérdés

egy jó battla royale jéték kellene a Fortnite minimumon próbáltam, de textúra meg FPS bajaim vannak vele.


Gépem:


Proci:AMD Athlon 5000b

Ram:Noname 4x1Gb 800MHz

Videó kártya: Geforce GT240 512mb

Egy szar gép, demost ez van meg nyáron lesz valami vállalhatóbb :D Jelenleg a MC Hunger games tolom de egy realisztikusabbnak jobban örülnék ha van :D



2018. ápr. 6. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajna mindegyiknek meglehetősen magas a gépigénye, még az ősrégi DayZ-nek és H1Z1-nek is, mert rosszul vannak optimalizálva.
2018. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jakab Norbert Áron válasza:
Hát,például Steamen van: Last Man Standing,de annak se kicsi a gépigénye,de nem is olyan nagyon nagy. Van még a...Rules of Survival...ez mindkettő ingyenes,ezért szerintem a fizetőseknek van a legnagyobb gépigényük. Remélem segítettem 😊
2018. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!