Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Honfoglaló-ban léteznek-e...

A Honfoglaló-ban léteznek-e "profilbőrbe bújtatott" botok?

Figyelt kérdés
Néha az az érzésem, hogy igen. Pl. sorra betippel olyan közelséggel dátumokat, számokat, távolságokat stb. hogy a pofám leszakad, máskor meg az 1+1 szintű feleletválasztóson elbukik. Segítsége ugye a tippelőshöz nem sok lehet. Ezek általában 1x és 2x szintű játékosok. Mit gondoltok?

2018. ápr. 7. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Sőt, nekem volt olyan, hogy véletlenül rányomtam a küldésre szinte ahogy bejött a kérdés.

A másik játékos még így is gyorsabb volt, mert 1,1 s alatt elolvasta a kérdést, értelmezte, majd bepötyögte a választ, ami persze tökéletes volt :D


Biztos

2018. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, kb 30as szintig vannak ezek a robotok, ha nem talál olyan ellenfelet aki hasonló hozzád, akkor bedobja a robotot
2018. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fruzs33 ***** válasza:

Kétfajta robotjátékos van a játékban:


Helyettesítő robot,

Indított robot


1. Helyettesítő robot:


Ha valamelyik játékos kilép menet közben a játékból helyét robotjátékos veszi át. A robotjátékos által elért eredmény ugyanúgy számít, mintha az emberi játékos játszana a játékban.


2. Indított robot:


Amennyiben nincs elegendő on-line játékos a játékban, egy adott várakozás után robotjátékossal indul a játék.



Ezekben az esetekben van robot a játékban,velem is előfordult már

2018. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3/3 Nem erre gondoltam, hanem hogy valós személyként adnak el botot. Elvileg a "sisakos" ellenfelek botok, de a beállítható képpel (a játék saját lehetőségei közül) rendelkezők közül is van ilyen szerintem és pofátlanul csalnak. Ma pl. az volt az egyik kérdés, hogy melyik Budapest legnagyobb irányítószáma, 1239 volt a megoldás. Nagyon első akartam lenni a beírásban és csak egy háromjegyű számot írtam be, hamarabb ütöttem le a küldést, de én küldtem el elsőnek. A másik kettő is háromjegyű számot írt be ... Erre mennyi az esély?! Az egyik gyári képpel rendelkezett, a másik rendes fotóval.

Olyan is volt, hogy hegy magasságát tippeltük. Nyolcszázvalamennyi volt a megoldás. Fogalmam se volt róla, beírtam hétszázvalamennyit tippként, én küldtem először. Egy, azaz egy számmal nagyobbat írt be az ellenfél, mint én. Kérdem megint: matematikailag mennyi az esélye annak, hogy két ember 0-999 között választja ki ugyanazt a számot (pontosabban egyel többet)???

2018. jún. 28. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki többet játszik az egy idő után megjegyez elég sok választ
2018. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!