Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SuperGamer.hu-val kapcsolatban...

SuperGamer.hu-val kapcsolatban. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Rendeltem onnan egy játékot, egészen pontosan ápr. 2-án és azt írták 11-re várható, mert nincs raktáron. Ma megnéztem az oldalukat, és már van raktáron. Mivel ma 8-a van, de vasárnap, nem hozhatják. Azt írja ha valaki ma rendeli 10-re kapja meg, (holnap után). De én régen rendeltem, és mivel már van nekik meglehet hogy holnap (hétfőn) megkapom nem pedig szerdán?? Válaszokat előre köszönöm! :)

2018. ápr. 8. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap hívd fel őket, és kérdezz rá. Ez a legegyszerűbb.
2018. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár szerintem tényleg megjön, mert ha már van nekik akkor került a futárhoz is :) Nem hinném hogy váratnának. Mégegyszer kösz!! ;)
2018. ápr. 8. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

A supergamer GLS futárszolgálattal dolgozik. Ha tőlük rendelsz, akkor az adott napon kapni fogsz az email fiókodba egy automata GLS üzenetet, hogy a mai napon x-y óra közt lesz kézbesítés, pont.


Ha hétfőn reggel kapsz emailt, akkor aznap megy, ha nem, akkor nem.


Olyan is létezik, hogy szombatra ér be a kamion, akkor meg hétfőn tudják feladni és kedd lesz belőle. Előre spekulálni értelmetlen.

Ha nagyon bizonytalan vagy, ott egy telefonszám, hívd fel őket.

2018. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh köszi! 9-kor írtak hogy 12:00-15:00-ig várjam őket :)
2018. ápr. 9. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!