Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lányok, ti ismertek olyan...

Lányok, ti ismertek olyan srácot, aki játszik a The Sims valamelyik részével?

Figyelt kérdés

Lányok, ti ismertek olyan srácot, aki játszik a The Sims valamelyik részével? Mit gondoltok róla, ha egy fiú játszik a The Sims játékkal? :)

Jó lenne ha életkort is írnátok

Köszönöm szépen! :D



2018. ápr. 9. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én az öcsémről tudok ő 12 éves :D

én örülnék neki ha a fiúis játszik vele lenne közös téma

2018. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek többet is. Annak idején a sims 1 nagy szám volt, szinte minden gamer játszott vele, fiúk lányok egyaránt. Jelenleg egy jó barátomról tudom, hogy néha játszik vele, de inkább csak az építős részével. Ő 25 éves.

Nem gondolok róla semmit. Az is csak egy játék. Tény, hogy inkább fiatal lányok játszanak vele, de attól még egy 50 éves férfi is élvezheti.

2018. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is játszok játszok a játékkal, bár mostanában csak a házépítés köt le, mert szeretek kreatívkodni a házakkal és a Sims építési mechanikái tetszenek a legjobban (A lakberendező programok nekem komplikáltak), meg egyébként nekem már kiskorom óta része a sims az életemnek, a legelső számítógépemen előre volt telepítve a Sims 1 azóta mindig játszottam mindegyik résszel.

22/F

2018. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23 vagyok és 10 éves korom óta Simsezek.
2018. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2018. ápr. 11. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és nagyon szeretek a Sims 3-mal játszani.
2018. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsi lehagytam az életkort 15.
2018. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legjobb fiú barátom játszik vele. Mind az építős és a családalapítós részével.

Én lány vagyok, alapból jobban szeretek építeni, csak nem sok kreativitás szorult belém.

Hogy mit gondolok róla? Összességében semmit, mindenki azzal játszik amivel szeretne. Ha én lány létemre játszhatok tankos meg mindenféle harci játékkal, akkor ő is ugyanúgy játszhat a Sims játékokkal. Előnye, hogy így van közös témánk, amiről órákat tudunk beszélni miközben a közös barátaink hülyének néznek :D

Mindketten 15 évesek vagyunk

2018. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Jó tudni,hogy ez nem zavarja a lányokat,sőt még van akinek tetszik is :)

2018. ápr. 18. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok modot töltögettem le a kettőhöz és a négyhez is.

Jó pár férfi mod készítőt láttam, 60 év körülit is.

Fórumokon is voltak.

A kettessel az exem is játszott, ő Cs játékos versenyző volt, elég elismert. Ő akkor volt kb. 25 éves.

Én harmincas nőként is előveszem, imádok épületeket, karaktereket csinálni, nagyon megnyugtat.

2018. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!