Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Hogyan szedjem le a festéket a makettemről?

Nemrég vettem egy használt Fujimi makettet. Az előző tulaj már lefestette az autó egyes elemeit. Mivel nekem feketében jobban tetszene, szeretném leszedni az előző festéket. Úgyhiszem egy vastagabb Enamel alapú festék van rajta (ecsettel készült). Úgy tudom denaturált szesszel le lehet szedni a festéket. Vélemény? Tippek? (Ha lehet denaturált szesszel, akkor hol találok és milyet vegyek?)

Keress kérdéseket hasonló témákban: makett, festés

2018. ápr. 10. 17:16  Privát üzenet  

A válaszok
A denaturált szesz ahogy olvasom sima etil alkohol... Szinte bárhol tudsz venni, de esetleg én megpróbálkoznék a higitóval is, nem tudom leszedi-e de egy próbát megér.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 11. 22:14 Privát üzenet

Szerintem is higitó a nyerő.

Illetve ha van időd akkor 200csiszoló papir.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. máj. 5. 11:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Team Fortress 2-ben lehet festéket fegyverre tenni?
Mestermc 1-es szeróján valakinek van festéke vagy hol tudok venni festéket (minden szinüt)?
Ha veszek egy ZVEZDA makettet, akkor ahhoz használhatok Revell festéket és ragasztót?
A csábításból jelesben, melyik Amber szekrénye, és hogy tegyem oda a pókokat, meg a festéket?
Milyen festéket ajánlotok modellfigura átfestésére?
A cod ghost ps3-on hogy lehet megszerezni a war cry sárga festéket a fegyverre? ( még kezdő vagyok)

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!