Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bet365 tippeket tudtok adni?

Bet365 tippeket tudtok adni?

Figyelt kérdés

2000Ft van a számlán. Képtelen vagyok növelni, maximum 1-2 napra, de aztán hol visszaesek erre, hol alá megyek, de a végén mindig annyi marad, amennyivel elkezdtem. unom már.

El szeretném érni a minimum kifizetési összeget, 11.000Ft-ot, hogy ne vesszen kárba az a 2k forint. Ötletek, tippek amelyekken 1-2 hét alatt összességében összejönne? Nem sokról, csupán 5-6 közötti szorzóról van szó összességében, de biztosra akarok menni, időm van. Köszönöm előre is.



#bet365 #minimum kifizetés
2018. ápr. 11. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogadásban nincs olyan, hogy "biztosra menni".
2018. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De olyasmire gondolok ami nektek nagyobb százalékban bevált. A kockázat kevesebb legyen. Esetleg mi alapján figyeljek egy élő fogadást, mert nagyon sokszor minden papírformának az ellenkezője jön össze, és biztos vannak jelek amikből lehetne következtetni, de én nem látom őket. Én nem akarok ebből meggazdagodni, szeretnék egy piciket plusz pénzt és sikerélményt.
2018. ápr. 11. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!