Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki ismeri a Danganronpa c....

Ki ismeri a Danganronpa c. játékot/animét?

Figyelt kérdés

Igazándiból én csak a véleményekre vagyok kíváncsi. Soha nem sikerült még normálisan beszélnem magyar emberrel erről, tehát ez nem is igazán egy kérdés akar lenni :D Örülnék ha nem csak ezekre kapnék választ/vélemény kifejtést, de azért itt van néhány:


Kedvenc karaktered?

Kedvenc főhősöd? (Saihara, Hajime, Makoto)

Kedvenc főhősnőd? (Kyouko, Chiaki, Kaede, Komaru)

Legszomorúbb halál, amin akár sírtál is?

Van olyan halál ami tetszett?

Általad legutáltabb karakter?

Kedvenc ship?

Kivel találkoznál szívesen, mit kérdeznél vagy mondanál?

Kedvenc részed? (pl.: DRV3, The Animation, stb...)

Monomi/Usami vagy Monokuma?


Kedvenc karakter?

Nekem Kokichi Ouma és Komeada Nagito ^^


Kedvenc főhősöd?

Saihara-chan! :D Szerintem azért ő a kedvenc közülük mert együtt érzek vele, illetve mert nagyon tetszett a karakter fejlődése (de tény, hogy nem lett belőle Izuru :D)


Kedvenc főhősnőd?

Őszintén megmondom, én nem tudok választani Kirigiri, Chiaki és Kaede közül >< Mindegyikőjüket bírom, és mindegyikőjüket megkönnyeztem :'c


Legszomorúbb halál, amin akár sírtál is?

Én sírtam Kirigiri halálán a Mirai-henben, Chiakin a Zetsubo-henben (érdekes, a játékban könnyeztem meg) Kaede halálán a DRV3-ban, de ez utóbbi még magának tudhat egy teljes végig sírt tárgyalást, pedig előre tudtam vagy Kokichi ölte meg Kaitot vagy pedig fordítva :'CC


Van olyan halál ami tetszett?

Kokichi, Kaito és Nagito. Tudom ez így eléggé fura ahhoz képest, amit eddig mondta xd

Kokichi halála azért favorit, mert imádom, hogy még az élete végén sem tette egyszerűbbé a többiek életét :D R.I.P. (Rest In Panta)

Azon nem lepődtem meg, hogy Kaito ugyanazt a kivégzést kapta, mint Jin a Trigger Happy Havoc legelején, és bár bőgtem, de az, hogy ő nem Monokuma miatt halt meg, az nagyon bejön. (Végül is... Mennyivel jobb halál már mosolyogva belefeküdni a frissen felköhögött véredbe xd)

Nagito, szimplán. Wow. Csak. Wow.


Általad legutáltabb karakter?

Kamukura Izuru... T.T Jobb lett volna, ha inkább béna, de szerethető ember maradsz, mintsem hogy egy mindenben jó, de szerethetetlen robot legyél.

Ui.: Vágd le a hajad...


Kedvenc ship?

Fuyuhiko x Peko <3


Kivel találkoznál szívesen, mit kérdeznél vagy mondanál?

Személy: Kamukura Izuru

Kérdés: Do you like boats? x'D



Kedvenc részed?

DRV3 és SDR2


Monomi/Usami vagy Monokuma?

Monokuma :D (Amúgy csak én sajnáltam Monomit?)



2018. ápr. 12. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az anime első évadát láttam, annyira nem nyűgözött le, viszont Junko nagyszerű volt
2018. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Junkot én is bírom :D A tárgyalás végén sajnáltam, hogy nem ő nyert xd
2018. ápr. 13. 15:56
 3/6 anonim válasza:

Juhúú, VÉGRE egy magyar, aki Danganronpázik! *-*


Kicsit el vagyok késve a válasszal, de azért íme:


Kedvenc karakter: Itt lehetetlen számomra csak egyet választani. Valahogy a Danganronpa világán belül engem minden figurában megfogott valami, nagyon kevés kivétellel. Egyszerűen képtelen vagyok kedvencet választani, hisz mindegyiket másért lehet szeretni: ott van például Komaeda, Shinguuji, vagy Ouma akiket az érdekes, szélsőséges személyiségük miatt szeretek - ellenben az olyan egyszerűbb karaktereket is imádom, mint Ibuki, Souda vagy akár Hagakure :p


Kedvenc főhős: Szintén úgy vagyok vele, hogy mindegyik főhőst kedveltem, de azt hiszem, talán Saihara viszi a pálmát. Makoto-nál és Hajime-nél is voltak olyan pillanatok, amikor fogtam a fejemet, persze attól függetlenül még szuper főhősök voltak. :D


Kedvenc főhősnő: Komaru egy időnként kissé "mókás" karakter volt, Kaede pedig túl kevés ideig volt főhősnő ( :') ) ahhoz, hogy meg tudjam ítélni. (De pl. amikor az alagúton keresztül akarta kijuttatni az egész csapatot, akkor nekem egy picit önfejűnek tűnt, és Ouma-val értettem egyet). Kirigiri-t nagyon bírom, de valahogy hiányzott belőle valami ahhoz, hogy annyira megkedveljem... Nanami-nál is ugyanez a helyzet. :/ De összességében azt hiszem, Kaede volt a legeredetibb a csajszik közül.


Legszomorúbb halál: Bár sírni nem sokat sírtam rajta, de Shinguuji kivégzése volt rám a legnagyobb hatással. Nem csupán a halála, hanem az egész 3. trial. Nekem ugyanis kezdettől fogva ő volt a kedvenc Drv3 karakterem, akkor pedig kiderült róla... hát, egy jópár "érrrdekes" dolog. Egy-két napra eléggé felkavart. Szívfacsargatás szempontjából azt hiszem, Gonta halála volt a legszomorúbb, illetve Gundham mostanra már feledésbe merülő esete. Ibuki-t is nagyon sajnáltam.


Halál, ami tetszett: Komaeda halála zseniálisan ki volt tervelve, nagyon izgalmas volt kinyomozni a részleteket. Hasonló a helyzet Ouma halálával, rengeteget agyaltam rajta a nyomozás közben. (Rest In Panta :'D)

Az elborult kivégzésekről nem is beszélve: azt hiszem, Mondo-é maradt meg a legjobban. (Egy darabig kerültem a vajas kenyeret. D:)


Általam legutáltabb karakter: Hiába csűrtem-csavartam a karakterét, hátha találok valami logikát, vagy szimpátiát benne, számomra lehetetlen megkedvelni Enoshima Junko-t. Ez persze csak az én véleményem, de nem találom jó "főgonosz" karakternek - ellenben semmi szimpátiát nem is véltem felfedezni iránta.


Kedvenc ship: oh dear, the ships xp Nem vagyok az a shippelős típus, így most nehéz lenne felidézni egyet. De azt hiszem, a Drv3-as canon shippek (Kaede x Saihara, Maki x Kaito) ellen nincs semmi kivetnivalóm c:


Akivel találkoznék: Én is megkérdezném Kamukurát, hogy "dO yOu lIkE bOaTs?" xd

Egyébként viccen kívül, Rantaro-val jó lenne elbeszélgetni egy pár dologról - hisz ő sokat tudott, de nem volt lehetősége megosztani. Ouma-tól megkérdezném, mi ösztönzi a hazugságra, de félek, hogy nem kapnék rá őszinte választ.


Kedvenc részem: Azt hiszem, a legemlékezetesebb rész számomra az Ultra Despair Girls volt. Sokaknak nem jött be, de valahogy én iszonyatosan élveztem! (Jó lenne, ha valóra válna a Drv3 easter egg, és lenne egy UDG2)

De a játék mindegyik része zseniális szerintem, semmihez sem hasonlítható. :D


Monomi/Monokuma: Kurokuma! :D Legjobb arc volt.

Egyébként Monokuma. Irónikus, tudom, hisz nem kedvelem Junkot, aki tulajdonképpen Monokuma igazi kiléte, de Monokuma egy legenda :D

Usamit nagyon szerettem, és nagyon sajnáltam. :(

A Monobocsokat (ha oké így fordítani :'D) is bírtam, de amikor beletrollkodtak a kivégzésekbe, ott már kezdett elegem lenni belőlük, főleg a vége felé...



Hogy másról is írjak véleményt, én hatalmas rajongója vagyok a soundtracknek: lehetetlen úgy hallgatni, hogy ne térjen vissza ez az igazi jó kis Danganronpa feeling. :D

2018. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Imádom a Danganronpát, bár a Trigger Happy Havoc nekem jobban tetszett mint a Goodbye Despair és a Killing Harmony-val még nem játszottam.
2019. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tancoslabu11 válasza:

Sziaa!

Kedvenc karakter; Igazából több is van, mégpedig Celestia Ludenberg, Hajime Hinata, kyoko Kirigiri.


Kedvenc főhősöm nincs :)


Legszomorúbb halál, amin töri óra alatt bőgtem: Chiaka Nanami, hosszú, reménytelen halála.


Őszintén én örültem hogy Junko meghalt. Mondo Owadának is örültem, nem tudom miért.


A legutáltabb karakter számomra Hifumi Yamada(bocsi).


Őszintén, nem shippelek senkit sem, egy animében sem, de ha így mondani kéne akkor Makoto Naegi x Kyoko kirigiri.


Szívesen találkoznék Chika Yukizoméval, és Junko Enoshimával. Szeretnék beszélni velük.


Monokumát szeretem, bár nekem mindegy.


Amit nagyon sajnálok és szomorúvá tesz minden alkalommal az az, hogy milyen horror ára van a játékoknak, így a DRV3-at sem tudom letölteni, mikor nagyon szeretném.

2021. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sztella999 válasza:

Kedvenc karaktered? Makoto Naegi és Byakuya Togami. Ezek ketten a fő fő kedvenceim, de nagyon szeretem rajtuk kívül Sonia-t is. Makoto-t azért mert nagyon szeretem a pozitivitását, és szerintem elég vicces a 160 centijével. Byakuya a mister tsundere, Sonia meg egy szépséges hercegnő(szerintem én vagyok Kazuichi titkos ikertestvére)


Kedvenc főhősöd? (Saihara, Hajime, Makoto) Hát ahogy a fentiekből kiderülhetett, Makoto.


Kedvenc főhősnőd? (Kyouko, Chiaki, Kaede, Komaru) Chiaki-t mondanám......tényleg nem tudom miért.


Legszomorúbb halál, amin akár sírtál is? Nem vagyok a sírós típus, szóval nem sírtam. De Mondo, Peko, Chihiro, Chiaki, Nekomaru halál azért szerény lelkem számára szomorú volt.


Van olyan halál ami tetszett? Ó kedves "Nagitócska" halála tetszett.


Általad legutáltabb karakter? Nem nagyon szoktam karaktereket utálni. Nagito idegesítő volt(és vicces) de nem utálom, egyáltalán nem. Inkább a körülötte lévő nagy imádatot nem szeretem (ugyanez vonatkozik Kokichi-re)


Kedvenc ship? Naegi x Togami. Én...Én..egyszerűen bele őrültem a shipbe.


Kivel találkoznál szívesen, mit kérdeznél vagy mondanál? Mahiru-val elbeszélgetnék....a kedves férfiakat szidnánk....szép lenne(vicc.)


Kedvenc részed? (pl.: DRV3, The Animation, stb...) Az első rész, a motivációkat sokkal értelmesebbnek találom, a karakterek meg valahogy sötétebbek.


Monomi/Usami vagy Monokuma? Sajnálom szegény Monomi-t szóval mindkettő.

2021. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!