Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek lesz folytatása?

Szerintetek lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Ugye a hivatalos oldalukon/játékban a Csábításból jelesben (angol) már kijött a 39-ik epizód, ahol ballag a karakter. Szerintetek lesz folytatása? Az egyik kedvenc játékom, eddig rengeteg időm és pénzem van benne, ujra át élhettem vele a tini koromat, és hát egy ideig Lisander fan voltam, de at alltam Arminra, mert nagyon tetszik az új külseje :) most járok a 33-ik epizodnal. Ugye lesz majd még 40,41,42,43,43,...100 rész?

2018. ápr. 17. 20:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis nem angol hanen francia :D
2018. ápr. 17. 20:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Megyünk egyetemre! :3 Az olyan 3-4 év körülbelül. Ez a 40 epizód is ha jól számoltam másfél - két év volt, valószínűleg az egyetemi éveink se fognak olyan gyorsan elröppenni. És ami a legjobb benne: új karakterek, új kalandok ez pedig nem csak felpezsdíti a játékot, de sok bonyodalmat hozhat (és fog is hozni) magával. Ebben a 40 epizódban sem csak csücsültünk az osztályteremben, tehát én nem aggódok, hogy ne lenne ötlet a sztorival kapcsolatban. Amit pedig igazán várok: egy nagyobb jellemfejlődés a karakterünk részéről. Most kell körülbelül 18-20 év körülinek lennie, lassacskán beköszönt a kapunyitás ideje is, úgyhogy reméljük kilép ebből a naiv, kíváncsi kislány szerepből és egy kicsit komolyabbá válik. Mondjuk az eleje óta elég sokat változott a karakter :D (Itt keresztet vetek xD) Viszonylag gyakran jár a fejemben ez a játék (ahogy Eldarya is), így fejben kicsit tovább tartok, mint a megjelent epizódok, de én szívesen megélném azt is, ahogy gyereket nevelünk a társunkkal >:D Kitudja, lehet ez is befog következni, de ez már nagyon nagyon jövő idő. Na, ööö... Csúnya lesz, amit írok, de a CSJ egy elég népszerű játék, ami ugye hozza a pénzt, és amíg van belőle pénz, addig nem fogják lezárni a sztorit. De mivel a sztori elég aktív, így a fanok is játszanak vele és költenek is rá. Én emiatt sem aggódom amiatt, hogy ne lenne folytatása.


40. epizód pedig már megjelent. Meg is lestem a képeiket, nem bírom kiseggelni, míg megjelenik a magyaron is Q__Q xD


,, egy ideig Lisander fan voltam, de at alltam Arminra, mert nagyon tetszik az új külseje "


Arminnak tényleg nagyon jót ez a stílus váltás! Lysandrénak is, sokkal szebb, helyesebb arca lett mindkettőnek. Arminnak egyébként a személyisége is nagyon vonzó, egy nagyon szórakoztató, jó pofa karakter, imádom én is :D Én amúgy Ketinen kívül, szívem szerintem mind a négy fiúval "kijátszanám" a történetet, de annyi karakterrel nem hiszem, hogy elbírnék xD


#TeamLysandre

2018. ápr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mondjuk tényleg jó lenne ha egy teljes életet le lehetne majd vele játszani :D Most, hogy elküldted, hogy van 40-ik epizód, gyorsan meg néztem, és tényleg :D Ennek nagyon örülök :D #TeamArmin
2018. ápr. 26. 06:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyeee? :D Reméljük megéljük a családalapítást is! XD Az is menő lenne, ha később a gyerekünk gimis éveit játszhatnánk ki, de ez még a családalapításnál is nagyobb ábránd.


#TeamMindenki

2018. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!